Kodladığım websitesini satmak için nasıl fiyat belirlemeliyim?

Hyperax

Üye
8 Şub 2019
100
0
Denizli
Bir websitesi kodladım özelliklerini aşşağıya yazıyorum (en ufak şeyde bile fiyat değişiyor çoğu yerde o yüzden ne kullandıysam yazıcam)

Kullanılan diller ve diğer kodlar = Python-CGI , jQuery , html5 , css3
Dinamik/Statik = Dinamik yapıda

Admin paneli = var
resimler = müşterinin kendi resimleri
mobil uyumu = var
destek = Python ile yazıldığı için vps ile açılması gerekiyor. İlk yıl için her türlü destek vermeyi düşünüyorum

Domain ve Vps (hosting) = Müşteri kendi satın alır

içerik kapasitesi = eklenecek sayfaların sınırı bulunmamaktadır

anlayacağınız üzere ben sadece dosyaları satmış olucam ve sadece ilk yıl için vps desteği vs.

bu özellikteki bir website dosyasını kaç liraya satmalıyım ?

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
1
9
19
Evden
Web sitesi ne için kullanılacak (ürün satışı, Firma sitesi vs.) onun bilgisinide verirseniz daha kolay yardımcı olucarlar diye düşünüyorum.

Hyperax

Üye
8 Şub 2019
100
0
Denizli
AhmetKnKc Kişisel avukat sitesi olucak

aynı özelliklere sahip tasarımı farklı olarak bir tanede Avukat bürosu sitesi olucak

buna özel değerlendirin

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Ortalama bir saat tutup ücreti belirleyebilirsin, internetten benzer içeriklerin ne kadara satıldığına bakıp fiyat karşılaştırması yapabilirsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.