Kodlama Bilmeden Mobil Uygulama Yapma

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
[COLOR="White[CENTER][B][FONT="Arial Black [URL="https://tik.lat/5krCl"] Kayıt Olunuz[/URL] Buradan

Ana Sayfa Kısmına Atacak Oradan

(Yeni Uygulama Oluşturun Diyiniz)

4H2WZW.png

Oraları Kendinize Göre Kurunuz İlerleyiniz

8kpKoK.png

Kırmızı İçine Aldığım Alanları Doldurmanız İstenmektedir Doldurmadığınız Halde Çalışmaz. İçerik Bölümden ( Alt Menü ) Seçiniz Ve Modüllerden Eklemek İstediğiniz Varsa Ekleyip Alt Menüye Bağlayınız ( Sol Tarafta ki . Görünüm Kısmından Genel Tercihinizi Yapabilirsiniz Kendinize Göre ) Menü Tercihide Yapabilirsiniz " Menü Tipini , Menü Arka Planı , Ve Butonların Arka Plan Resmini Planlarsınız " Uygulamayı Bitirdiğiniz de
[/COLOR]
[COLOR="Red [URL="https://tik.lat/0Zdux"] Anlık Bildirim[/URL]

Uygulamada Öğrenmek İstediğiniz Sorun Olursa Sitenin Soru Banka Kısmından Öğrenebilirsiniz Tıkla

Bunun Basit Yol Olduğunu Biliyorum Sadece Küçük İşler İçin Bunu Paylaştım[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER][/COLOR]

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8

Z3D1

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
403
4
Kim
Birkaç kez kullandım dizayn ve görünüş için güzel bir site fakat daha öncesinden defalarca kez paylaşıldı konu ama ben bir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü bazen daha önceden okuduğum bir konuyu yeniden bulmaya çalışıyorum fakat bulamıyorum bu sebeple fazla abartmadan daha derli ve daha düzenli açıklayıcı bir anlatımla yeniden o konuyu açmak faydalı olur diye düşünüyorum
İyi forumlar

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
Merhaba Dostlarım Bir sürü Site Var Amma Velakin Benim Yaptığım Uygulama Olan Siteyi Sizlere Göstermek İstiyorum Site Adı : " MOBİROLLER "

Elimden Geldiğince Detaylı Anlatacağım

Kayıt Olunuz Buradan

Ana Sayfa Kısmına Atacak Oradan

(Yeni Uygulama Oluşturun Diyiniz)

4H2WZW.png

Oraları Kendinize Göre Kurunuz İlerleyiniz

8kpKoK.png

Kırmızı İçine Aldığım Alanları Doldurmanız İstenmektedir Doldurmadığınız Halde Çalışmaz. İçerik Bölümden ( Alt Menü ) Seçiniz Ve Modüllerden Eklemek İstediğiniz Varsa Ekleyip Alt Menüye Bağlayınız ( Sol Tarafta ki . Görünüm Kısmından Genel Tercihinizi Yapabilirsiniz Kendinize Göre ) Menü Tercihide Yapabilirsiniz " Menü Tipini , Menü Arka Planı , Ve Butonların Arka Plan Resmini Planlarsınız " Uygulamayı Bitirdiğiniz de

ZprGKH.png
Diyiniz Oradan Sizi Yönlenircek

(Web Sitenizi Uygulamaya Yansıta Bilirsiniz)

( Ve Anlık Bildirim Gönderme Sistemi Vardır )

Şu Kısımdan Anlık Bildirim

Uygulamada Öğrenmek İstediğiniz Sorun Olursa Sitenin Soru Banka Kısmından Öğrenebilirsiniz Tıkla

Bunun Basit Yol Olduğunu Biliyorum Sadece Küçük İşler İçin Bunu Paylaştım

Bu konu daha önce açıldı fakat bu da gayet güzel olmuş ellerine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.