Kodlama dili.

Artvinlireiz

Katılımcı Üye
21 May 2016
377
0
Bundan 1 2 sene önce filan visüal studio'da hesap makinesi filan yazmışlığım var ama şimdi hepsini unuttum. Nasıl öğrenebilirim kodlama dilini? Hesap makinesi yazmaya kadar öğrendiğim bilgiyi youtube'den video izleyerek almıştım. Oda çok zor oluyor çalış tek tek işe yarıyormu bak diye nasıl geri öğrene bilirim. İlla ücretli ders mi almam lazım kaynak filan varmı bildiğiniz? Tesekkurler simdiden.

AMC

Katılımcı Üye
15 May 2016
396
0
Darkcometin calıstıgını göstermek amacıyla attık ve server ayarlarını yaparken baktın ne startup vardı ne herhangi birşey bence sen sütünü ic sonra bu işlere basla.
Suana kadar tek sikayet almadım yardım ettiğim kişi sayısının haddi hesabı yok.

Artvinlireiz

Katılımcı Üye
21 May 2016
377
0
Darkcometin calıstıgını göstermek amacıyla attık ve server ayarlarını yaparken baktın ne startup vardı ne herhangi birşey bence sen sütünü ic sonra bu işlere basla.
Suana kadar tek sikayet almadım yardım ettiğim kişi sayısının haddi hesabı yok.

Bana da yardım ettin başlarda sonra soktun virüsü bilgisayara yok dedim güven dedik çözseydin ozaman adam gibi . Eset link attın indirilmeden kapandı bilgisayar bida açılmadı zar zor açtım bilmediğin şeyleri üstümde test ettin crypter de sorun var dedin.

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
Bana da yardım ettin başlarda sonra soktun virüsü bilgisayara yok dedim güven dedik çözseydin ozaman adam gibi . Eset link attın indirilmeden kapandı bilgisayar bida açılmadı zar zor açtım bilmediğin şeyleri üstümde test ettin crypter de sorun var dedin.

Eset tamamlanmadan niye kapatıyorsun bilgisayarı ben sana bastan beri yardımcı olmak istedim ama sen neyse son yorumumdur.
Burdan beni banlayan admine bir cift sözüm var.
Eywallah usta 12 yasındaki biri icin bas banı bas banı eywallah sanada.
Bir daha actım bastan baslıyacağız artık.

harribarri14

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
577
0
-EVREN-
Verdikleri eğitim klasik sadece öğrettikleri uygulanıyor ben tam anlamıyla diyorum zaten az çok giriş kısmı biliyorum yani 1 hafta baksam oturturum yine.

dostum zaten klasik olucak temel şeyleri öğrendinmi devamı gelir istediğin yaparsın cok istiyosan pc bölümüne git okumuyosan acık lise pc bölümü seç başka türlü beleşe öğrenemessin

Artvinlireiz

Katılımcı Üye
21 May 2016
377
0
Eset tamamlanmadan niye kapatıyorsun bilgisayarı ben sana bastan beri yardımcı olmak istedim ama sen neyse son yorumumdur.
Burdan beni banlayan admine bir cift sözüm var.
Eywallah usta 12 yasındaki biri icin bas banı bas banı eywallah sanada.
Bir daha actım bastan baslıyacağız artık.

14 15'e giricem bu 1.
2. Eset inerken kendi kapandı zaten ekran gidiyordu sürekli sonra geri açamadım formatlık oldu.
3. Hesabın banlanmasına üzüldüm, senin yerine ben banlansam daha iyi olurdu okadar emeğin vardı. Baştan beri yardım etmek istemiş olabilirsin sağol ama ; tüm dosyalarım silindi gerekli olanlar . Onun hırsına ben ne yapiyim ? Aynısı sana olsa sende aynısın yapardın emin ol.

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
14 15'e giricem bu 1.
2. Eset inerken kendi kapandı zaten ekran gidiyordu sürekli sonra geri açamadım formatlık oldu.
3. Hesabın banlanmasına üzüldüm, senin yerine ben banlansam daha iyi olurdu okadar emeğin vardı. Baştan beri yardım etmek istemiş olabilirsin sağol ama ; tüm dosyalarım silindi gerekli olanlar . Onun hırsına ben ne yapiyim ? Aynısı sana olsa sende aynısın yapardın emin ol.

Suçum ols tamam diyeceğim ama gel adresimi verim evime gel pcim tertemiz ekranımı actım skypeden ama senin bu yaptıgın olmadı.neyse konusalacak pek bir şey yok.
Zaten her hesap kelle koltukta bundan sonra babama yardım etmem :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Bundan 1 2 sene önce filan visüal studio'da hesap makinesi filan yazmışlığım var ama şimdi hepsini unuttum. Nasıl öğrenebilirim kodlama dilini? Hesap makinesi yazmaya kadar öğrendiğim bilgiyi youtube'den video izleyerek almıştım. Oda çok zor oluyor çalış tek tek işe yarıyormu bak diye nasıl geri öğrene bilirim. İlla ücretli ders mi almam lazım kaynak filan varmı bildiğiniz? Tesekkurler simdiden.

Üstad videodan olmaz. Öğrendiklerinin yararı değil zararı olur, kendi algoritmanı yapmayı değil de başkasını taklit etmeyi öğretir onlar.

Bu haftasonundan başlayarak, sıfırdan, tam bir programcının öğreneceği şekilde bir eğitim dokümanı yazmayı planlıyorum. THT'nin bir tanecik de olsa öyle kendine ait dokümanı olsun.. Biraz sabret.

Artvinlireiz

Katılımcı Üye
21 May 2016
377
0
Suçum ols tamam diyeceğim ama gel adresimi verim evime gel pcim tertemiz ekranımı actım skypeden ama senin bu yaptıgın olmadı.neyse konusalacak pek bir şey yok.
Zaten her hesap kelle koltukta bundan sonra babama yardım etmem :)

Suçun yok ama var. Sen başka crypter denedin virüsü bulaştıran o diyelim kapatalım konuyu.. Karşımda yaptın yani izin verdim evet ama sinirlendiğim kısım, güvenmelisin bişey olmıcak demendi.

TheAbraham

Uzman üye
31 Ara 2015
1,454
0
Loneliness
Üstad videodan olmaz. Öğrendiklerinin yararı değil zararı olur, kendi algoritmanı yapmayı değil de başkasını taklit etmeyi öğretir onlar.

Bu haftasonundan başlayarak, sıfırdan, tam bir programcının öğreneceği şekilde bir eğitim dokümanı yazmayı planlıyorum. THT'nin bir tanecik de olsa öyle kendine ait dokümanı olsun.. Biraz sabret.

Bekliyorum Abi :)
C# Başlamamı Tavsiye Eder misiniz ?

Artvinlireiz

Katılımcı Üye
21 May 2016
377
0

OH be şükür videodan bende aynısını demiştim. Sabırsızlıkla bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.