Çözüldü Kodlama Dilleri İle Bilgi Verebilirmisiniz

3 Haz 2017
144
1
Merhaba Arkadaşlar Ben Yeniyim Diyebilirim Bu İşte İsteği Defacer Olmak, Bir hocam Kodlama Dillerini Öğren Dedi Şu An Html Öğreniyorum Doğrumu Sizce ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Merhaba Arkadaşlar Ben Yeniyim Diyebilirim Bu İşte İsteği Defacer Olmak, Bir hocam Kodlama Dillerini Öğren Dedi Şu An Html Öğreniyorum Doğrumu Sizce ?

Merhaba,

kodlama değilde programlama dillerini tercih ederim Html'in defacar ile alakası yoktur tavsiyem python, C# C++ gibi programlama dili öğrenin işe basit bir hesap makinesi yazmakla başlayabilirsiniz. bunları kullanmak içi Visual basic kullanmanız lazım.

iyi forumlar...

kondanta

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
910
0
CNCF
Bu konu hakkinda, detayli bir yazi yaziyoruz AR-GE olarak ama, suanlik soruna cevap vermek adina; HTML bir programlama dili degil, markup dilidir. Programlama dili olarak python ile baslayabilirsin, daha yolun cok basinda biri olarak seni pek zorlamayacak bir dil. Hack toollari ile ilgileneceksen ki zaten defacer olmak istiyorum demissin python bilmen zorunluluk gibi dusunulebilir. Bunun yaninda C dir, bashdir ogrenirsen amacina ulasabilmek icin onemli toollari kullanip, anlayabilen gerektigine kendisine ozel tool yazabilen biri olursun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.