Koi VM Nedir ?

Emo3176

Yeni üye
18 May 2020
22
5
23
İstanbul
Arakdaşlar iyi forumlar dilerim confurEX kulanıyorum ayarları karışık geldi en iyi en temiz sonucu nerden alırım anti virüs bypass etmek için kulanıyorum ama birde KoiVm Ve benzeri şeyler varmış ConfurEx eklentisi diyer okudum nasıl yapıyoruz bilen varmı

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,868
354
27
anka

koivm, oldrood bunlar confuserin pluginleri. yukarıdaki linkten nasıl kullanabileceğini anlayabilirsin.

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
715
confuserex ile zaman kaybetmeyin bence. 6 yıldır tek satır güncelleme almamış koivm için birsürü otomatik unpacker var.
vmprotect'in .NET vm'i, koivm'den 200 kat daha güvenli ve doğru çalışır. o yüzden VMProtect'in son sürümlerinden birisini bulabilirseniz daha güvenli olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.