Kolay kullanılabilir KeyLogger Trojan önerileriniz neler?

jerichos

Yeni üye
19 Ağu 2019
32
0
İstanbul
Herkese selam, oyunlarda emek kullanmadan hile ile bir şeyler başarmaya çalışan insanları oldum olası sevmemişimdir, ben dahil bir çok insanın emekleri ile geldiği yerlere hile kullanarak gelmeye çalışarak hak yiyorlar, ben de bunlara bir ders vermek istiyorum birkaç güzel hile videosu buldum tabi hileleri de buldum Youtube kanalı üzerinden paylaşarak uygulama içlerine veya linklere Trojan koyarak hesaplarını ele geçirip biraz ders vermek istiyorum, önerebileceğiniz ücretli ücretsiz hızlı ve kolay Trojan ve Keylogger'lar nelerdir, şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Çözüm
TheFatRat en temiz kullanımı olan basit gir trojan oluşturma aracıdır.
ilgili konular

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,418
33
1,504
K E R K Ü K
TheFatRat en temiz kullanımı olan basit gir trojan oluşturma aracıdır.
ilgili konular

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.