Kolay yoldan bilgisayara sızma !!! Sağlam yöntem !!!

MeRKiNoS

Üye
25 Ara 2015
77
0
Ankara
Arkadaşlar size çok basit ve inandırıcılığı yüksek bir yolla tanıdığımız birinin bilgisayarına sızma yöntemimi anlatacağım. Bildiğiniz gibi ip bulma ve karşı bilgisayara dos veya ping atmak için sayısız yöntem var bunları kullanarak karşıdaki kişinin bilgisayarına nasıl sızabileceğiniz hakkında nacizane fikrimi sunmak istiyorum. Şu şekilde:

1-) İlk olarak karşıdaki kişinin bilgisayarına herhangi bir resim yollayarak ya da aynı ağı kullanıyorsak ipscan veya başka bir programdan yardım alarak önce ip sini öğreniyoruz.

2-) Bu öğrendiğimiz ip bilgisi ile cmd den veya başka bir programla karşıdaki kişinin internet servisine küçük dos veya ping atakları düzenliyoruz.

3-) Sonra karşımızdaki kişiyle konuşup benim internetim yavaşladı işte seninkide öyle mi ne oluyor biliyor musun falan gibi şeyler söyleyip muhabbeti oraya taşıyoruz. Eğer hedef kişi kendisini bilgisayar konusunda iyi sanıyorsa ki aslında değilse burada işimiz daha kolay. Hemen ya sen anlarsın bi baksana işte geçenlerde bi kaç haber okudum internet hızı programlarla artıyormuş kimse sana karışamıyormuş falan filan diye konu açıyoruz ve karşımızdaki kişinin merakı artıyor.

4-) Bundan sonra iş size kalıyor karşıdaki kişiye tabiri caizse yedirmek istediğiniz programın adını "Wifi Faster" "Fast Wifi Hack" diye değiştirerek bunlarla artıyormuş galiba hızı bi baksana deyip programı yolluyoruz sonra eğer deneyimliyse ben çalıştırdım sonuç bu diye hızlı bir wifi ağının ekran görüntüsü ya da bilgisayarınızdan dosyayı açmadan antivirüsünüz için görünmez yapıp bak benim antivirüs hata vermedi deyip güvenilir olduğunu düşündürerek yedirmeniz gerekiyor.

5-) Programı yedirdikten sonra tam çalıştırıp sorunsuz kurdum dediği zaman sizinde hâlâ yapıyor durumda olduğunuz saldırıları kesmeniz gerekiyor bu adımda ki karşıdaki arkadaş internetinin düzeldiğine inansın.

Bu adımdan sonra artık keylogger ya da yedirdiğiniz casus programın size sunacağı bilgileri beklemeye başlıyorsunuz.

Nacizane fikrimdir umarım işinize yaramıştır. Herkese kolay gelsin...

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
hey gidi 90'lar neler yapıyormuşuz oysa şimdi ne kadar kolaylaştı bu işler . Emeğine sağlık yeni başlayanlar için ideal.

Mamacym

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
828
3
Çorum
Geleceğin Sosyal Mühendisi
Bu Konuyu THT De Paylaştı :trl
Çok İyi Yöntem Seni Tebrik Ediyorum.

MeRKiNoS

Üye
25 Ara 2015
77
0
Ankara
Dediğim gibi sadece bir yöntem bu direk programlarda vardır elbette amaç belli programları karşı yüklemekse uygulanabilir bir yol. Yorumlar için sağolun.

Fenertube

Katılımcı Üye
22 May 2016
603
0
bu konunun aynısını dün bir arkadaş daha açmıştı. lütfen önce forumu araştır daha sonra konuyu açıp açmamaya karar ver

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
IP adresini alınca armitage yada me ta sploit ile direk girsene ne uğraşıyorsun

Tek sorun, bunların asla işe yaramayacak olması..

Her "armitage veya met aspolit'le gir" mesajını gördüğümde yaptığımı yapıyor, aynı soruyu soruyorum;

Hiç test ettin mi? Windows XP Service Pack 1'den itibaren herhangi bir cihaza girmeni sağlayabildi mi bu programlar? Değil IP'mi, windows kullanıcı adı ve şifremi de yanında bonus olarak versem, modemimde gerekli portlar açık olmadığı sürece benim bilgisayarımı ele geçirebilir misin?

hydd

Üye
13 Ara 2015
195
4
Ankara
Tek sorun, bunların asla işe yaramayacak olması..

Her "armitage veya met aspolit'le gir" mesajını gördüğümde yaptığımı yapıyor, aynı soruyu soruyorum;

Hiç test ettin mi? Windows XP Service Pack 1'den itibaren herhangi bir cihaza girmeni sağlayabildi mi bu programlar? Değil IP'mi, windows kullanıcı adı ve şifremi de yanında bonus olarak versem, modemimde gerekli portlar açık olmadığı sürece benim bilgisayarımı ele geçirebilir misin?

evet ettim win 10 da çalışıyor ve ikinci sorunun cevabı ise evet geçirebilirim üstad backdoor denen yazılım ile kolay hatta kullanıcı adın şifrene dahi gerek yok

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
evet ettim win 10 da çalışıyor ve ikinci sorunun cevabı ise evet geçirebilirim üstad backdoor denen yazılım ile kolay hatta kullanıcı adın şifrene dahi gerek yok

Backdoor yazılım değil, bir terimdir. Arka kapı manasına gelir, bir sistemin güvenlik önlemlerini bypass edip içine girebilen her türlü yönteme backdoor denir.

Windows 10'da bu iki programın kullanabildiği backdoor kalmadı. Yani şimdi özelden sana IP'mi verirsem benim bilgisayara girebilirsin öyle mi? (Windows 10)

Kurallar da şu olsun. Bütün virüs tarama programlarını ve de windows firewall dahil güvenlik duvarlarını kapatacağım. Tek bilgin IP adresim olacak. Yapamazsan, ikinci aşama olarak bir admin kullanıcı açıp, onun kullanıcı adını ve de şifresini vereceğim. Uygun mudur? Girelim mi iddiaya?

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0
Backdoor yazılım değil, bir terimdir. Arka kapı manasına gelir, bir sistemin güvenlik önlemlerini bypass edip içine girebilen her türlü yönteme backdoor denir.

Windows 10'da bu iki programın kullanabildiği backdoor kalmadı. Yani şimdi özelden sana IP'mi verirsem benim bilgisayara girebilirsin öyle mi? (Windows 10)

Kurallar da şu olsun. Bütün virüs tarama programlarını ve de windows firewall dahil güvenlik duvarlarını kapatacağım. Tek bilgin IP adresim olacak. Yapamazsan, ikinci aşama olarak bir admin kullanıcı açıp, onun kullanıcı adını ve de şifresini vereceğim. Uygun mudur? Girelim mi iddiaya?

Bi de rat çalıştırsaydın :trl

MeRKiNoS

Üye
25 Ara 2015
77
0
Ankara

Bu olay denenirse sonucu merak ediyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.