Komşu çiftlik hilesi

28 Mar 2011
118
0
-
zaaaaaaaaa XD el salla sen ünlü oldun :D:DD bugün yaptım kopyalandı sen öyle deyince kontol ettim resimler gelmiş :D:D:D çok sevindim :D:D:D sana da teşekkürler :):)):)):):):)

SAKALLI0720

Yeni üye
4 Nis 2010
3
0
Akın paşa cheat engine ve charles kapandı kopyalamada gitti peki bunların haricinde ne var elinde bi şekilde yardımcı olsana bi hile felan varmı sadece özel orkide almak istiyorum bi tavsiyen yada önerdiğin bi program varmı gardaş şimdiden eyw

28 Mar 2011
118
0
-
malesef yaa :( ben de kaç gündür kodları kullanarak bedava ürün üretmeye çalışıyorum kopyalıyorum ama nafile adamlar gerekeni yapmışlar yani hile bulamadım şimdilik... Tavsiyeme gelirsek Barn Buddy oyna :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.