Komşum internetimi kullanıyor !

SyKO

Yeni üye
19 Ocak 2013
45
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim konunun yeri yanlışsa çok özür diler ve yetkili kişilerden doğru bölüme taşınmasını arz ederim. Bundan 2-3 hafta önce komşum bize geldi komşu dan kastım arkadaşım benden 2 yaş büyük ve dediki performans ödevim varda acaba modemin şifresini verirmisin ? bende vermesem ayıp olur dedim zaten bi ödev yapıcak diye verdim şifreyi ogünden beri internetim yavaş online oyunlarda ping sorunu yaşıyorum sonra şifreyi felan değiştirdim 2 gün sonra geldi tekrar kapıma bu sefer annesi geldi dediki internette çok önemli işimiz var şifreyi verirmisin annesi sonuçta benden kaç yaş büyük kadın tersleyemezdim neyse buna yine verdim şifreyi ve yine olan oluyor durum aynı internet yavaş şifre değiştirince aileme söylüyorlar işimiz var girelim diye ailemde ne olucak diyor anlamazlarki internetten ver diyorlar yani kısacası ben şunu merak ettim acaba ne yapıyor bukadar yavaşlatıcak bunu ttakip edeceğim bişey yokmu izleyemezmiyim bilgisayarını hangi sitelere girdiğini felan ?

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
bir program gormustum formda onunla yapabiliyordun her seyı dedıgın gıbı boyle bir şey yapabilirsin şifreyi değiştirirsin sonra gelırlerse unuttum yaptıgım şifreyi de onlarda utanır zaten

figuran

Üye
9 Eki 2013
177
0
Kardeşim ilk önce deki bilgisayarınızda virüs var de trojen yuttur sonrada kayıtları göster hani ders çalışıyodunuz diye ve sen kablolu kullanıyosan kablosuzu devre dışı bırak giremisinler internette arıza var de

mami5556

Üye
1 Şub 2012
92
0
Durumları kötümü bilmemde sırf cimrilik olsun diye onlarda bi internet almıyolar ve beleşe getirmek için kapına geliyolarsa bundan iticiliği olamaz heralde :) sinir olurum öyle insanlara araştır belki bulursun bi şekilde bi yalanlar uydur olmadı en son modemi kullanmadığınız zaman kapat çok pis söverler ama olsun :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.