Kontör Yüklerken Yaşanan Hata Hk.

XarybdisX

Üye
26 Ara 2015
133
0
Oncelikle selamun aleykum arkadaslar az once kontor yukleyen bir kırtasiyeye turk telekom hatta kontor yuklemek icin girdim numarayı verdim ve paketler hakkında bilgilendirmesini istedim adam rastgele bir paket yaptı ve onaylamamama ragmen hemen fisi kesti al bunla idare et dedi iptal et dedigimde iptal olmuyor dedi ve parayı vermek zorunda kaldım sikayet vs birşey yapma şansım var mı lütfen bilgilendirirmisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Anlattığına göre suç adamda, senin paketleri ögrenmek istemen, onun ise rastgele bir paketi uydurması gerçekten sinir bozucu bir durum. Her neyse dostum TurkTelekom müşteri hizmetlerini arayabilirsin, seni oraya buraya yönlendirirler ama denemekte fayda var. Belki paketini iptal edebilirler.

Turktelekom Müşteri Hizmetleri : 444 1 444

XarybdisX

Üye
26 Ara 2015
133
0
Anlattığına göre suç adamda, senin paketleri ögrenmek istemen, onun ise rastgele bir paketi uydurması gerçekten sinir bozucu bir durum. Her neyse dostum TurkTelekom müşteri hizmetlerini arayabilirsin, seni oraya buraya yönlendirirler ama denemekte fayda var. Belki paketini iptal edebilirler.

Turktelekom Müşteri Hizmetleri : 444 1 444

Eyvallah usta sagolasin

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
Merhaba Telefoncunuz Geldi
Neden Telefoncularda Yükleme Yapmadınız ?
Operatörlere Kontör Yüklemelerinde Fiş Verildikten Sonra İptal Edilmiyor
Adamın Dalgınlığına Gelmiş Olabilir Bu Ay Böyle İdare Edin Adamın Ekmek Teknesini Batırmayın

XarybdisX

Üye
26 Ara 2015
133
0
Merhaba Telefoncunuz Geldi
Neden Telefoncularda Yükleme Yapmadınız ?
Operatörlere Kontör Yüklemelerinde Fiş Verildikten Sonra İptal Edilmiyor
Adamın Dalgınlığına Gelmiş Olabilir Bu Ay Böyle İdare Edin Adamın Ekmek Teknesini Batırmayın

Abicim dalgınlık olabilir eyvallah da adam resmen dalga gecti ben onaylamadim diyince benimle oyunmu oynuyorsun falan demeye başladı şimdi ben bunun ustune gitmiyimde napıyım ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.