Konu Access

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Merhaba
Şimdi Size bir soru sormak istiyorum ben günlerdir içinden cıkamadım.
Öncelikle konu microsoft access uygulaması ile ilgilidir.
Şimdi Accessde 224 mb lık verim var
şimdi bu verilerde yaklasık olarak 48896 kayıt var yani veri
bu verilerin her biri 26 sutundan olusuyor.
bir tane sutun varki oradaki veri boyutu 1 sayfa ile 114 sayfaya kadar cıkıyor.
Benim burada beceremedigim şey ise buradaki her bir veri yani anahtar degeri birincil anahtar degeri verilmiş her bir veriyi olabiliyorsa tek tek word dosyasına atmak basit sekilde
excele attım size 114 sayfaya kadar cıkan sutun var demişdim ya onu sadece atıyorum kısıtlı 250 karekter olarak alabiliyorum accessden veri ver dedigimde yada excelde veri al dedigimde olmuyor.
Asıl amacım bunları tek tek verileri ayrı dosyaları alıp internette yayınlamakdır.
yani burada bulunan verilerden binlerce kişinin faydalanmasıdır.
benim bu verileri cıkarıp bir sekilde word excel vb ne bileyim ben beceremedim. Bir ortama cıkarım insanlara web sitemde yayınlayıp onların aradıkları verileri ulaşmasını sağlamakdır.
Şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.
Konu hakkında yardım eden herkeze istedigi programın cracgini veya programın kendisini veya rep yagmuruna tutmayı vaat ediyorum.Siz yardımcı oldursanız daha cok yardımcı olmak için elimden gelenin fazlasını yapacagım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.