Konu Açmadan Okuyun.!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 Ocak 2011
136
0
Merhaba Arkadaşlar Bu Konuyu Açmamın Sebebini Teker Teker Madde Madde Yazıcam
1-Face Hesabımı Çaldırlar Konularını Görmemdir.Arkadaşlar Facesinizin Çalınması Tamamen Sizin Hatanız Olmaktadır 1 Anlık Dalgınlıkla Bile Face Hesabınızı Elinizden Alırlar
Keyloger Yemişsinizdir Ve Virüs Programınız Yoktur Buda Sizin Hatanızdır Virüs Programı Yükleseydiniz. Sahte Facebook Hesabıyla Size Facebook'unuzu Güncellekştirmeniz
Lazım Bunun İçin Şifrenizi Ve Yeni Şifrenizi Bize Yollayın Mesajlarıda Gelebilir Buda Bir Tuzaktır Siz Facenizi Ve Şifrenizi Yazdığınız Anda Bir Kurban Olursunuz.
Kısacası Fazla Olmasada Facebookunuzun Çalınma Nedenlerinden 1 Kaçını Yazmış Bulunmaktayım.

2-Hacker Olmak İstiyorum. [Arkadaşlar Her Önüne Gelen Hacker Olmaz Bunlardan Bir Çok Nedenlerden 1 Kaçtanesini Size Yazim. 1-Hazırcı Adamların Hiçbiri Hacker Olamaz Nedenmi
Forumumuzda Bir Çok Hacker Dersleri Var Ve Siz Direk Kolaya Kaçıyorsunuz İşinize Gelen Kısmını Alıyorsunuz Ve İşine Gelmiyeni Almıyorsunuz Bu Tamamen Sizin Hatanızdır.
Örneğin Forumda Bir Konuyu Okudunuz SqL Açığı Diyelim Örnek:Ben Bir Sitede Açık Buldum Hemen Shell Bastım İndexledim Beni Bulabilirlermi Bakın Burada Aklınıza Bir Soru Takılıyor.
Niye Çünkü İşinize Gelen Kısmını Okudunuz Ve Bu Açıdan Cahil Kaldınız Ve 1 Konu Kirliliği Yaptınız. Ve Yardım Bölümünde Gezinen Bir Admin Sizin Bu Konunuzu Gördüğünde Cevaplar
Niye Çünkü İşini Yapar İşi Size Yardım Etmektir Onun İçin Böle Konular Açmamaya Yazılan Yazıların Tamamını Okumaya Özen Gösterelim.

3-Yanlış Yere Konu Açma: Bunda Fazla Bir Şey Diyemem Ama Siz Konuyu Nereye Açıcağınızı Bilmiyorsanız O zaman 5 Dk Nızı Ayırıp Rütbeli Bir Çevrim İçi Üyeye Böle Böle Bir Konu
Açıcam Ama Yerini Bilmiyorum Nereye Açmalıyım Diye Sorabilirsiniz.

4-Forumda Saygılı Olma:Forumda Saygılı Olmak En Önemli Nedenimizdir Örneğin Arkadaşımız Bir SoruSoruyor. asd:Sql Açığını Biri Bana Anlatabilirmi qwe:Hahaha Olum [Salakmısın] Forumdaki Konuya Baksana.
-Burada Salakmısın Yerine Konunun Linkini Verip Al Arkadaşım Bu Konuda İstediğin anlatılmıştır. Lütfen Boş Konular Açıp Konu Kirliliği Yapma Bir Şey Olursa Ben Veya Başka Birine
Özel Mesaj At Yanıtlarız Diyebilirsiniz

-Şimdilik Bu Kadar İleride Ekleme Yapılıcaktir.
-İyi Forumlar ßy[P]robleM.

byq4hc4k

Yeni üye
11 Kas 2011
1
0
selam benim facebook hesapım calındı ve ben bunu geri aldım aldım ama şöyle bir sorunla karşılaşdım anasayfa ve profilim yok sadece yönettiğim sayfalar çıkıyor karşıma bu durumu nasıl düzeltecem

yeni12

Katılımcı Üye
22 Ocak 2011
520
0
Bingöl
Merhaba Arkadaşlar Bu Konuyu Açmamın Sebebini Teker Teker Madde Madde Yazıcam
1-Face Hesabımı Çaldırlar Konularını Görmemdir.Arkadaşlar Facesinizin Çalınması Tamamen Sizin Hatanız Olmaktadır 1 Anlık Dalgınlıkla Bile Face Hesabınızı Elinizden Alırlar
Keyloger Yemişsinizdir Ve Virüs Programınız Yoktur Buda Sizin Hatanızdır Virüs Programı Yükleseydiniz. Sahte Facebook Hesabıyla Size Facebook'unuzu Güncellekştirmeniz
Lazım Bunun İçin Şifrenizi Ve Yeni Şifrenizi Bize Yollayın Mesajlarıda Gelebilir Buda Bir Tuzaktır Siz Facenizi Ve Şifrenizi Yazdığınız Anda Bir Kurban Olursunuz.
Kısacası Fazla Olmasada Facebookunuzun Çalınma Nedenlerinden 1 Kaçını Yazmış Bulunmaktayım.

2-Hacker Olmak İstiyorum. [Arkadaşlar Her Önüne Gelen Hacker Olmaz Bunlardan Bir Çok Nedenlerden 1 Kaçtanesini Size Yazim. 1-Hazırcı Adamların Hiçbiri Hacker Olamaz Nedenmi
Forumumuzda Bir Çok Hacker Dersleri Var Ve Siz Direk Kolaya Kaçıyorsunuz İşinize Gelen Kısmını Alıyorsunuz Ve İşine Gelmiyeni Almıyorsunuz Bu Tamamen Sizin Hatanızdır.
Örneğin Forumda Bir Konuyu Okudunuz SqL Açığı Diyelim Örnek:Ben Bir Sitede Açık Buldum Hemen Shell Bastım İndexledim Beni Bulabilirlermi Bakın Burada Aklınıza Bir Soru Takılıyor.
Niye Çünkü İşinize Gelen Kısmını Okudunuz Ve Bu Açıdan Cahil Kaldınız Ve 1 Konu Kirliliği Yaptınız. Ve Yardım Bölümünde Gezinen Bir Admin Sizin Bu Konunuzu Gördüğünde Cevaplar
Niye Çünkü İşini Yapar İşi Size Yardım Etmektir Onun İçin Böle Konular Açmamaya Yazılan Yazıların Tamamını Okumaya Özen Gösterelim.

3-Yanlış Yere Konu Açma: Bunda Fazla Bir Şey Diyemem Ama Siz Konuyu Nereye Açıcağınızı Bilmiyorsanız O zaman 5 Dk Nızı Ayırıp Rütbeli Bir Çevrim İçi Üyeye Böle Böle Bir Konu
Açıcam Ama Yerini Bilmiyorum Nereye Açmalıyım Diye Sorabilirsiniz.

4-Forumda Saygılı Olma:Forumda Saygılı Olmak En Önemli Nedenimizdir Örneğin Arkadaşımız Bir SoruSoruyor. asd:Sql Açığını Biri Bana Anlatabilirmi qwe:Hahaha Olum [Salakmısın] Forumdaki Konuya Baksana.
-Burada Salakmısın Yerine Konunun Linkini Verip Al Arkadaşım Bu Konuda İstediğin anlatılmıştır. Lütfen Boş Konular Açıp Konu Kirliliği Yapma Bir Şey Olursa Ben Veya Başka Birine
Özel Mesaj At Yanıtlarız Diyebilirsiniz

-Şimdilik Bu Kadar İleride Ekleme Yapılıcaktir.
-İyi Forumlar ßy[P]robleM.

Bu konuların Hepsi Forumda Sabit Olarak Paylaşıldı...Üstlerimiz Hepsi Bu konulardan Bahsetti
Lütfen Konu Açmadan Onları Oku Sonra Paylaşımda Bulun

35saymanss

Üye
15 Ağu 2011
138
0
İzmir
Üstlerimiz Konuyu Fazla Açıklamadan Yazdılar...

Bu Arkadas Belliki Böyle Durumlarla Cok Fazla Karsılasıyor...

Zaten ARkadasın Kendi Cümleleriyle Yazmıs Bence Bi Sakıncası Yok...

Bu Konuda Üstlerimiz Konuyu Açmadan 6 Madde ile Açıklamıs Tabi Açıklama Sayılırsa......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.