Konu alakasız sevgilim ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Eki 2013
247
0
ARKADASLAR BEN OKUL BASLADINDAN BERİ OKLDAN Bİ KIZA ASIK OLDUM AMA COK PİS KİMSEYE SÖLEMDİM BEN Bİ TANE ARKADASIM VAR EN YAKIN ARKADASIM SON 3 HAFTADIR BUNUNLA CIKIYO AMA BENM ONU SEVDİGİM BİLMİYOR AMA BEN KIZI ACAYİP SEVİYORUM BEN BUNLARI DUDAK DUDA GÖRDÜM BİBİRLERİNE SARILIYORKEN FELAN HEP GÖRDÜM AMA ARTIK DAYANAMIYORUM NE YAPICAĞIMI BENDE BİLMİYORUM Bİ COZUM BULAMADIM SİZE SÖYLİM DEDİM KONU ALAKSIZ OLDUNU BİLYM YANİ SİZDE İSTERSENİZ SİLEBİLİRSİNİZ !11! :RpS_sad:

RoSsOMorTe

Üye
25 May 2012
159
0
kardeşim sanada yazık be. yapcak bişey çocuk yakın arkadaşınmış yapıcak bişeyin yok yani bence.

en son çakarsın bi format olur biter be :D

RoSsOMorTe

Üye
25 May 2012
159
0
abicim ben ne diyoom siz ne diyonuz biri büyük harfle yazmak yasak demiş yasın kücük böle konular açma demiş yaşım 16 bu arada !

küçük işte. her neyse sen kızı unutmaya bak olur böyle şeyler en tutkulu en derin ama anlık sevme yaşların. al bi arkadaşını çık dışarı başka bi kzı ayarla kendine zamanla unutucaksın bak gör :)

BYEmre42

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
912
0
Konya-Bozkır
insan sevdigini cehenneme gotürecek işler yaptırırmı?.( öpüşmek,sarılmak,el ele tutuşmak,ırzına geçmek gibi).insan sevdigini ateşe atmaz değilmi?ne sevgi ne aşk hepsi palavra.onların çıkması anca şehvetlerini tatmin edene kadar.basit ortalık malı kızlardan ne beklentin olabilirki.boşver gitsin derim. :)

ByMutlu

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
406
0
İstanbul
En azından arkadaşın ve sevdiğin kız mutlu.
Sana bir öneri vereyim.
Lise 4'ye kadar hiç bir kız ile çıkma...
Lise 4'de eğer meslek sınıfına gidersen istediğin kadar kızla çıkabilirsin :)

solarisis

Üye
19 Eki 2013
247
0
Sevmek sadece cıkmak değildir onun mutluluğunu görmektir...
Acı ama gerçek....
Forumda büyük harfle yazmak yasak bu arada..
işte mesaj bu.

Sen ona açılırsan gençliğin verdiği heyecanla gizli bakışmalar doğabilir sonundada yakınlaşmalar olabilir. Fakat birisine okey oldu derken diğerini kaybedeceksin. Ve hoş bir şey değil bu. Sonundada o kız ne sana nede ona yar olaur zaten. Bu işler böyledir.
Başka bir kızla arkadaşlık kurarsan, en kısa zamanda diğerini unutacak ve iyiki olmamış bir sürü sorun doğacaktı diyeceksin. Sen yalnızsın sadece.

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Komedisiniz la hepiniz :) :) Ne güldüm he :) Moderatörlerin baş belaları :D

Bak güzel kardeşim Türklükte onur diye bir kavram vardır , tabi bir de vefa diye bir kavram

Yaşına küçük dememiz ağırına gidiyor olabilir lakin hepimiz senin abilerin ablaların yaşındayız.

Üstelik senden bilgi birikimi fazla olan ve yaşça olan bu insanlara saygılı davranmalısın bu forumla alakalı değil.

Neyse , sevda konularında pek aram yoktur sana tavsiyem seninde olmasın (Haydar Dümen gibi hissediyorum la kendimi :D )
Kusura bakma gülünç duruma düşüyoruz böyle şeyler söylerken çünkü fark ettiysen siber savaş sitesi olarak tanımlanabilecek bir yerde hangi konuyu konuşuyoruz :D

Nerde kalmıştık ,
1 !!! Türk dediğinin duygusu metin olur ,, ONURUN İÇİN olması gereken silip atmak ZATEN UZAKTAN SEVMEK OLMAZ
2 !!! VEFA ; Arkadaşın için o hoşlandığın kızı arkadaşın bacın namusun gibi göreceksin Kİ TÜRK TÖRESİ böyle uygun görür.

Görünce çok mu ağırına gidiyor konuşmayacaksın arkadaşınla ama bence konuşsan daha iyi olur

MERT ol üstad ,,

Paylaştığın için sağol sonuçta THT nin bir parçasısın :)

Dediklerimi lütfen ciddiye al

(not : ÜYE ARKADAŞLARıM DALGA GEÇMEMENİZİ ŞİDDETLE ÖNERİRİM )

Bu arada kategori moderatörüne nasıl ulaşırım bilmiyorum ama sanırım offtopic'e taşınması gerek ' estağfirullah işinize karışmak gibi görmeyin '

Son düzenleme:

cqr123

Katılımcı Üye
15 May 2013
321
0
.
ARKADASLAR BEN OKUL BASLADINDAN BERİ OKLDAN Bİ KIZA ASIK OLDUM AMA COK PİS KİMSEYE SÖLEMDİM BEN Bİ TANE ARKADASIM VAR EN YAKIN ARKADASIM SON 3 HAFTADIR BUNUNLA CIKIYO AMA BENM ONU SEVDİGİM BİLMİYOR AMA BEN KIZI ACAYİP SEVİYORUM BEN BUNLARI DUDAK DUDA GÖRDÜM BİBİRLERİNE SARILIYORKEN FELAN HEP GÖRDÜM AMA ARTIK DAYANAMIYORUM NE YAPICAĞIMI BENDE BİLMİYORUM Bİ COZUM BULAMADIM SİZE SÖYLİM DEDİM KONU ALAKSIZ OLDUNU BİLYM YANİ SİZDE İSTERSENİZ SİLEBİLİRSİNİZ !11! :RpS_sad:

birinci sede demişin kız başkasıyla çıkıo diye kıza sevgilim diyemessin ikiside birbirirni seviyosa ikiside düzgünse hiçbişi yapamassın

Osmanli Kizi

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
699
0
Uhauhaaa yaa pardon cidden yani çok güldüm, yahu ablacim acmayin boyle konular.. Hic yoktan yere gulmek istemiyorum. :D
Bazi vakalar her genc kizin basina gelebildigi gibi, her genc delikanlinin basina da gelebilir.. Hem yok sevdigim kiz yakin arkadasimla cikiyor, dudak dudaga falan gordum demissin. Yahu salla bu tur seyler racona ters.. :D
Sen daha iyilerine láyiksin, hem bir kac yil gecer kizin popisine tekme atilinca sana doner..

Hadi rastgele, iyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.