Konu Ayraçları PNG

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
118
2,578
Merhaba değerli forum üyeleri. Bugün bir siteden tasarım ararken ayraçlar gördüm. Bazılarımız konu açarken kullansın diye tek tek ayırıp sizler için PNG olarak sunuyorum.

Resimleri aldığım site için tıklayınız.

Not: Çizimler bana ait değildir. Siteden RAR olarak alınıp tek tek ayrılmıştır.

Son düzenleme:

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
306
5
60
Merhaba değerli forum üyeleri. Bugün bir siteden tasarım ararken ayraçlar gördüm. Bazılarımız konu açarken kullansın diye tek tek ayırıp sizler için PNG olarak sunuyorum.

Not: Çizimler bana ait değildir. Siteden RAR olarak alınıp tek tek ayrılmıştır.

Forumda daha güzel konular göreceğiz gibime geliyor.

Ogehan

Asistan Moderatör
5 Haz 2016
2,083
4
191
</>
Sarıyıda seviyorum konularımdada foruma ait sarı ayraçları kullanıyordum bunlar bünyeye çok iyi geldi :)

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
118
2,578
havalı duruyorlar 💯
Onun için paylaştım ya.
bence gayet iyi. kaydettim
Umarım işine yarar.
Forumda daha güzel konular göreceğiz gibime geliyor.
İnşallah, zamanla olacak.
hepsi çok güzel hocam
Teşekkürler Neferian.
Tamda böyle şeye ihtiyacım vardı teşekkürler 🫶 .
Rica ederim, işinize yaradıysa ne mutlu bana.
Sarıyıda seviyorum konularımdada foruma ait sarı ayraçları kullanıyordum bunlar bünyeye çok iyi geldi :)
Daha farklı tasarımlar bulursam paylaşırım.
Ellerine sağlık havalı gözüküyor :)
Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.