Konulardaki Fotoraflar Gözükmüyor

AlbayR3R

Üye
12 Haz 2016
57
0
rwxr-xr-x
Sa Arkadaslar Forumdaki Konulardaki fotoraflarin cogu gözükmüyor ayni sekilde hizliresim linklerindeki fotoraflarda gözükmüyor bu yüzden thtye özel fotoraf uplama sitesi mi yapilsa ? yurt disinda yasiyorum ve bu fotolar gözükmüyor buna cözüm olarak ne yapabilirim tr vpn kullanmak istemiyorum simdiden tesekürler ^^

AlbayR3R

Üye
12 Haz 2016
57
0
rwxr-xr-x
Cok sagol dostum denedim oldu

Hocam fotoğrafın üzerindeki resmin urlsini kopyalayıp proxysite.com yapıştırın resim gözükür
Genede forumda konulardaki fotoraflar gözükmüyor ama hizliresimdekiler gözüküyor o sitede. O siteden baska bir cözüm yolu biliyosan söylersen sevinirim dostum

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Fikrin güzel fakat bu dediğin yeni bir domain yeni bir host demektir. Buda masraf çıkacak demektir. Bir de o sitenin güvenlik açıkları olacak ilk açılışında ve Adminler forumdan geliri yok. Bu yüzden istediğin biraz zor.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Paylaşım sitesi olarak kek.gg'yi kullanın..

Hatta benim resim alıntı aracımı kullanın. Ufak alıntı yapacağınızda otomatik olarak kek.gg'ye yükler ve forum için gerekli linki koyar. Üstüne üstlük sağ üste yarısaydam THT de yazdırabilirsiniz, böylece konunuzu diğer forumlardan çalamazlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.