Konuya Giriş Hata Mesajı Alıyorum Çözüm

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Selamün Aleyküm Dostlar Eğitim Setleri Tek Başlık Altında Bir Konu Var Ordan Şu PHP Eğitim Seti (111 Ders) Konuya Girmek İstediğimde Şu Hatayı Alıyorum Sizce Nedendir Bilen Varsa Yardımcı Olursa Çok Mutlu Olurum Çünkü Tam İstedğim Eğitim Seti Var Orda

Hata Mesajı

Kod:
[COLOR="red"]deragless,[/COLOR] Bu sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden biri bu soruna neden oluyor olabilir.

Konu veya mesaj forum kurallarına aykırı olduğundan çöp'e taşınmış olabilir.
Mesaj yazmak istediyseniz üyeliğiniz yasaklanmış olabilir veya üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.