Konya'da Taciz Vakası [Acil yardim]

TCBordoBereli

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
297
0
20180331_185008.jpg

http://imgim.com/20180331_185008.jpg
Arkadaşlar bu resimdeki şahis Konya Kültür'de birkaç kişiyi taciz edip 12 nolu Kozağac otobusune binerek kaçiyor.Otobuste Şifa Hatun Saglik Meslek Lisesi ögrencileri var.Bu şerefsiz 4-5 kiz ogrenciyi taciz ediyor ve okulun onunde bir kizi daha taciz ediyor.Bu şahsi gorenler gerekli yerlere ve bana bildirsin lütfen.Tht ailesi olarak daha fazla kişiyi taciz etmesini önleyelim! :mad:

Son düzenleme:

ZaxLea

Uzman üye
31 Tem 2016
1,183
2
Kardeş adamın alnında tacizci yazmıyor ki o oldunu nerden bilcez
Edit:resmi yeni farkettim yada yeni konulmuş herhalde

Son düzenleme:

TCBordoBereli

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
297
0
Beyler kulaktan duyma bilgilerle yazmadim.Bizzat Konyasa yaşiyorum.Resim konusunda da telefondan girdigim icin yapamadim heralde direk urlyi ekledim konuya

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
88
22
Gerekli kaynakları konunuz da paylaşın. Bu gibi vakalar bu aralar çogaldı, haklı-haksız birçok kişiyi paylaşıyorlar... Bazıları düşmanı olan bir kişiye iftira bile atabiliyor, bu nedenle diyorum.

TCBordoBereli

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
297
0
Gerekli kaynakları konunuz da paylaşın. Bu gibi vakalar bu aralar çogaldı, haklı-haksız birçok kişiyi paylaşıyorlar... Bazıları düşmanı olan bir kişiye iftira bile atabiliyor, bu nedenle diyorum.

Şuan telefondan giriyorum foruma bilgisayara gectigimde gerekli seyleri konuya ekleyecegim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.