Köpeğim için yorumlarınızı bekliyorum :)

SagopaKajmer Kolera

Katılımcı Üye
3 Nis 2012
738
1
Nereye..
Arkadaşlar dün bi komşudan 2,5 aylık filan bi kangal aldım ama cins değil tabiki. "İyi değil" "bi işe yaramaz" gibi yorumlarınızı kendinize saklayın ama "burnu böyle olsa daha iyi olurdu" gibi cümleleri yazabilirsiniz. İlk defa bi köpeğe bakacağım için yorumlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum. Mesela git bunu yaptır, böyle yapma vs vs :)

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Köpek eğitim konusunda herhangi bir öğüt veya öneri veremem fakat bence çok tatlı bir köpek, Allah ona da uzun ömürler verir inşallah hayırlı olsun dostum. : ))

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,753
1,542
fino gibi yetiştirme güzelim köpeği. şuan sütmü içiyor bilmiyorum ama biraz daha büyüyünce süt zamanı geçince boyun yedir. Birde süt veriyorsan ılık ver ne soğuk nede sıcak olsun hayvan acı çekmesin. eğer doğal köy, doğal ortam gibi bir yerde yaşıyorsan daha iyi kemik alırsın kasaptan onları çiğ yedirmeni tavsiye etmem pek saldırgan olur evi korumayı bırak misafirlere filan saldırması muhtemel.

Son düzenleme:

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
İple bağlamak iyi değil diyorlar bilmiyorum doğrumu bizim köydeki köpekler dev gibi adamlar çok iyi bakıyor anlıyorlar işten yani okadar iri ki köpekler sokakta gezdiremessin sonuçta kangal cinsinden hayvan gibi olur ilerde bu çift mamızlı ve yamuk yürüyorlar demi biraz :D

FromSky

Uzman üye
14 Eyl 2011
1,385
3
34
TÜRKİYE
Kardes 3 yıldır Kurt Köpeği Besliyorum 1 yıl İzmir Köpek Eğitim Okuluna ***ürdüm şu anda köpeğim mükemmel ötesi fakat kangal köpeği eğitilemez eğitebileceğin tek alanı bekçilik tir bide otur kalk daha fazlası olmaz

NikmiR

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
407
0
kardesin yoksa ve okula gidiosan cok kotu köpek almadan önce irkina degil nasil bakacagini arastirmalisin herkez köpek alabilir ama herkez bakamaz bizim burda bi komsu var köpegi 13 yasinda cok iyi baktilar laide.. ve egiteceksen kesinlikle egitim sonunda mama ile ödullendirme kendi sevgin ile ödüllendir onu gezdir dolastir insanlara sevdir sosyal bi köpek yap birini isirirsa basin belaya girebilir.. + yukardaki yorum cok sacma gercekten iyi bi egitimden gecerse egitilir japonlar sinegi egitiyo neden bi köpek egitilmesin ?

SagopaKajmer Kolera

Katılımcı Üye
3 Nis 2012
738
1
Nereye..
Çok tatlı,maşallah.Umarım uzun bir ömür geçirir :).Yeme düzenine dikkat et.

Teşekkür ederim abiciğim :) Diikat ediyorum :)

Kardes 3 yıldır Kurt Köpeği Besliyorum 1 yıl İzmir Köpek Eğitim Okuluna ***ürdüm şu anda köpeğim mükemmel ötesi fakat kangal köpeği eğitilemez eğitebileceğin tek alanı bekçilik tir bide otur kalk daha fazlası olmaz

Sana cevabım budur Panzer ( Kangal ) - İtaat Çalışması - Dailymotion video

kardesin yoksa ve okula gidiosan cok kotu köpek almadan önce irkina degil nasil bakacagini arastirmalisin herkez köpek alabilir ama herkez bakamaz bizim burda bi komsu var köpegi 13 yasinda cok iyi baktilar laide.. ve egiteceksen kesinlikle egitim sonunda mama ile ödullendirme kendi sevgin ile ödüllendir onu gezdir dolastir insanlara sevdir sosyal bi köpek yap birini isirirsa basin belaya girebilir.. + yukardaki yorum cok sacma gercekten iyi bi egitimden gecerse egitilir japonlar sinegi egitiyo neden bi köpek egitilmesin ?

Haklısın kardeşim :)

UnBeLieF

Üye
12 Şub 2013
51
0
Sakarya
O değilde.. o kadar alışacaksın köpeğe ölecek bir gün veya elbet senden uzaklaşacak yani hayvan koruma derneğine vericen çok zor ayrılmak :(

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
çok güzel birde eğitirsen çok daha güzel olur ;)
ah apartmanda oturmasakda bende baksam bi köpek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.