Korku Hikayeleri İçerii

oney31

Katılımcı Üye
25 Ocak 2012
483
0
Microsoft®
KIZ KARDEŞLER

bundan kaç sene önce bizim orda 5 kız kardeş yaşardı bu kız kardeşlerin ne anneleri nede babaları vardı bunlar bigün uyurken soba zeyirlenmesinden öldüler bunun üzerine bikaç sene geçti bu kız kardeşlerin evlerinde bi degişşikler olmaya başladı bu evde bizim tarlanın yanındaki tarlada annem bi gün biber ekerken bahceye bu evden garip sesler gelmeya başlamış annem korkmuş ve kazmayı elindenatmış ve bagırmaya başlamış ve mahale dekiler gelmiş eve bakmışlarki o 5 kız kardeş evde kuran okuyorlarmış ordakiler o ölen 5 kız kardeşi görünce kaçmışlar ve bidaha o eve giren olmadı çünkü o 5 kız kardeşler eve kimseyi sokmuyorlarmış.

MEZARDAN UZANAN EL

Serdar on iki yaşındaydı. Bir yıl vardı ki, mahalle arkadaşlarıyla şehir dışındaki top sahasında maç yapmaya gidiyorlardı. Birkaç günde bir öğleden sonra maç yapmaya giderken ağaçlıktan dolanıp top sahasına varıyorlardı. Aslında kestirmeden gitmek vardı ya o zaman da mezarlıktan geçmek gerekiyordu. Bu işe de pek istekli olan yoktu. Bazen maç uzuyor, karanlığa kalıyorlardı. Çocuklar evlerine geç kalmamak için, böyle durumlarda mezarlıktan geçiverelim diye maç bitiminde atıp tutuyorlardı ama mezarlık kapısına gelindiğinde sesler kesiliyordu.

Bir iki derken bu durum bir akşamüstü yine karanlığa kalınmıştı. Maç çok uzamış ve epey geç olmuştu. Dönüşü yok mutlaka mezarlıktan geçiyoruz diyenler yine mezarlık kapısına gelindiğinde susmuştu. Serdar duruma el koymak ihtiyacını hissetmişti. “ Arkadaşlar, arkamda tek sıra olun. Ben sizi mezarlıktan geçiririm “ dedi ve arkadaşlarının arkasında tek sıra olmasını sağladı. Hafif ay ışığı vardı ve kesme taşlardan yapılmış mezarlık içindeki dar yolu aydınlatıyordu. Etraf zifiri karanlıktı. Çocuklar sessizce Serdar’ın peşi sıra ilerlediler. Yolun yarısına gelinmişti ki yan taraftaki mezarlıktan bir el uzandı. “ Tut elimi, benim elimi tut “ diyordu derinden gelen bir ses. Serdar irkildi. Yüreği ağzına gelecekmiş gibi oldu. Çok korktu. Arkasına baktı. Kimse yoktu. Hani arkadaşları neredeydi? Gerisin geriye dönüp kaçmaya başladı. Hızla mezarlıktan çıktı. Hedefi top sahasıydı. Oraya ulaşmak istiyordu. İki kere arkasına da bakmıştı. Gördükleri tarifi imkansız şeylerdi. Peşinde ölüler vardı.

Serdar top sahasına vardığında bugünkü maçta gol attığı kalenin içine yattı. Arkasında kalenin filesi vardı. Uzanıp tutmaya çalışan olursa fark ederdi. Tehlike gelse gelse önden gelirdi. Böyle bir şey olursa o zamanda ona göre davranırdı. Serdar kalenin içine girdiği andan itibaren peşindekilerin kaybolduğunu anladı. Yine de her an tetikteydi. Gözleri dört bir yana fır dönüyordu. Serdar o gece sabaha kadar uyanık bekledi. Güneşin doğuşunu görmek kimseyi Serdar kadar sevindiremezdi. Derin bir oh çekti ve gerisin geri dönüp mezarlıktan geçerek evine vardı. O el uzanan mezar sessizliğin sesini dinliyordu. Bir hareket yoktu.

TELEDONDAKİ SES:

bir gün okuldan eve gelmiştim.o gün arkadaşlarımla parti vermeye karar vermiştik.annem geceleri çalışıyordu.arkadaşlarım partiyi saat 8:30 verelim dediler.ve bizde vermeye karar verdik.Neyseki akşam olmuştu.arkadaşlarım(erkek kız karışık)gelmişlerdi.herşey çok güzeldi.saat 10:30 du.tam o sırada telefon çaldı.telefon çaldığını duymamıştık.volumü çok açmıştık .ikinciyide duymadık .derken tam arkasından 3.cü çaldı.ben baktım.esrarlı ses bana akşam yalnızmısın diye sordu ben şoke oldum.telefonu kapattım.herkes telaşlanmıştı.sağa sola gidiyorlardı.ben partiyi teyzemin3 katlı evinde verdiğim için yukarıdan sesler geliyordu.yani tavan arasından...kapı çaldı.korkudan kapıyı açmadım.telefon çaldı.esrarlı ses bana oyun oynamak mı istiyorsun!diye haykırdı.olanlar olmuştu şarter attı aniden. kapı çaldı. kapıya el yordamıyla açmaya çalıştım.nabzım küt küt atıyordu.ve açtım sonunda...cee diye bir ses geldi meğer teyzemmiş.arkadaşlarım ve ben bu partiyi aylarca konuşmuştuk.telefondaki esrarlı sese gelince bunu teyzem yapmadığını söyledi.o günden sonra ne parti verdik ne de teyzemin evinde sonuç teyzemin evi lanetliymiş .arkadaşlar inanmazsanız inanmayın.dört sene önce gaztelerde yayınlanmıştır.....

KARABASAN HİKAYESİ:

Geç saatleri kadar bilgisayar başındaydım internet ve oyun oynadıktan sonra saati fark ettim 4 civarıydı uyumak için bilgisayarı kapadım masa lambamı yaktım ve oda lambasını kapadım. Yataga uzandıktan sonra gozlerim daldı 1 buçuk saat sonra uyandım . Kapıda büyük abim duruyordu altını ve üstünü göremiyordum karanlıktı ama gogusu gobegine kadar açıktı ona seslendim . - Abii sonra tekrar - Abiii bana cevap vermiyor ve kapının tam hizasında başını bana göstermiyordu. Elini uzattı ve bilgisayarın fişini tuttu ve fişi duvarındaki yerinle beraber oynatmaya başladı sanki duvarı yarıyordu elektirik fişi ve o an ayağa kalmak istedim ve yüksek sesle - Abii diye bağırmak !!! ama kalkamıyordum bagırdıgı mı zannediyordum ama sesim çıkmıyordu ve orada onu görebiliyordum .
Kendimi zorladım yataktan atmak için ilk i başarızsız dı ikincisi üçüncüsü ve dördüncüde yan donebildim yataktan ve ayakta duramayacak haldeydim bu tür yorgunlukta olabilmem için herhalde bu tün gün ağır bir şeyler taşımış olmam gerekirdi zorla ayaga kaltım masa lambam sonmüş odanı işıgı yanıyordu kafamı çevirip pirize baktım şükürler olsun ki yerinde ve kimse yoktu sonra olabildigince yan odaya abimin yanıda gittim 5 buçuk civarıydı abimin odası karanlıktı ışıgı açtım abimi uyandırdım ve olayı anlattım uyku sersemiydi biraz konuştuk sonra uyudu ben ise uyuyamadım ve ilk kez gördügüm bu şeyin karabasan oldugunu anladım .. Hala etkisindeyim eger gece uyurken gözleriniz açılırsa benim gibi garip bir şey görmemek için bolca dua edin .....

SAKIN DALGA GECMEYİN:

arkadaşlar öncelikle size yemin ediyorum bu olay gerçek
Bir akşam annem ablam ve ben discovery channel kanalında böyle ruhlarla,cinler perilerle ilgili bir program izliyorduk.programdan sorna bn dalga geçmeye başladım.cin kimmiş sıkıyosa yanıma gelsin bn ona gösteririm güzel bir kız kılığına girip gelsin dalga geçtim.sorna içerde ıslık çalmaya başladım.annemler bana çok kızıd içerde ıslık öttürülmez diye.sorna hepimiz yattık bn ranzanın üst katında yatıyorum ama tavana çook yakınım.tavan tertemiz 2 gün önce badana yapmıştık.neyse yattık bi 30 saniye sonra dışardan sesler gelmeye başladı.ablam kalkıp camı açtı bnde yataktan bakıyordum.(tavanda hala bir şey yok)sorna tam ablam ışığı söndürcek ben başımı yastığa koydum bir de ne göreyim tavan örümcek kaynıyo(en çok korkutuğum varlıktır)ama öyle böyle değil minicikler ama en az 300 tane vardır ve sadece bnim yatağımın olduğu yerdeler tavanın diğer yerlerinde yoklar.ablam onları görmesiyle beni aşağıya çekti ve bağırarak annemleri çaığrdı.babamlar geldi bn salona dopru gitim ve bn nereye gidersem örümcekler o tarafa doğru geliyorlardı.babamlar örümcekleri elektrik süpürgesiyle çektiler.1 hafta o odaya girmedim sorna artık tekrar orada uyumaya baladım ve şunu söyleyeyim bu odada uyuyamıyorum resmen bir basınç var üzerimde ders çalışıamıorum bu odada kafam hiçbir şey almıyor.ve artık cinlerle perilerle asla dalga geçmiyorum.ve yemin ederim bu olay gerçek

%100 GERCEKTİR.:

iki çift yeni evlenip balayına giderken yolları ıssız bir dağdan geçer.hava kapkaranlık o gece ışık yok,ses yok sadece çiftin arabasının yanan farları ve arabanın teyibinde çalan garip bir radyo istasyonu eşilik ediyordu onları.bu sesizlik çiftin balayı heycanı ile sohbetlere dökülüyor ve mutlu bir şekilde yolda ilerlerlerken birden tekerlek patlıyor.arabayı bir kenara çekiyor ve genç adam karısına arbada oturmasını,dışarının soğuk olduğunu söylüyor ve arabada kalmasını tembihliyor.adam o alaca karanlıkta bagajdan takım aletlerini alarak tekerleği bir gayret ile değiştirmeye çalışıyor.karısı arabnın içinde yarı uykuya daldığı anda arabanın üstünde garip darbe sesleri geldiğini farkediyor ama aldırmıyor.kocasının lastik değiştirdiğini zannetip sesin o bakımdan çıktığını sanarak uykusuna devam ediyor.

işte o an.işte o dehşet an.

kadın uyandığında sabah olmuş ve arabanın içinde etrafında 2-3 tane polisin olduğunu görmüş.hemen arabadan çıkıp polise sormuş:
-memur bey burda ne oldu neden arabamızın etrafında toplandınız eşim nerde? dedi
polis ise:
-hanımefendi malesef eşinizi kaybettik.dedi
kadın:
-ama nasıl olur eşim arabanın tekerleğini değiştirmek için dışarıya çıktı
polis üzücü bir şekilde anlatarak:
-malesef kocanız öldü.anlatması çok zor ama yıllardır burada yaşayan bir akıl hastası(şizofren) bir adam tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.ve arabanızın üstüne çıkıp kocanızın kopmuş kafasını tutarak sert darbeler ile arabaya vurmuş.
kadın bu olanlara inananama¤¤¤¤¤ uyumadan önceki arabanın tepesinden gelen darbe sesleri aklına gelmiş ve şok olmuş............

ARKADAŞLAR BU OLAYLAREIN HEPSİ ALINTIDIR FAKAT HEPSİ YAŞANMIŞ OLAYLARDIR HABERİNİZ OLSUN!!!!!!

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
ne yalan söyliyeyim çok okuyorum ama korkutmuyor böyle şeyler beni ürpermiyorum bile.ellerine sağlık hinede okudum 2 tanesini

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.