Korkuyorum

6 Ocak 2016
160
0
Arkadaşlar vatanıma ve milletime hayırlı bir proje üzerinde çalışıyorum.Bu projeyi hiç kimseye duyurmadım,ancak duyurduktan sonra başıma bir şeyin gelmesinden korkuyorum.Malum öldürülen mühendislerden dolayı bu korkum var.Ve korkumu yenemiyorum.Hem vatanıma hizmet edeceğimden dolayı aşırı sevinçliyim hemde vatanımızın bölünmez bütünlüğüne kastetmeye çalışanlardan dolayı bu projemi bitirememekten korkuyorum.Ölmekten değil yanlış anlamayın.Projemin vatanımıza değilde farklı yerlerde suistimal edilmesinden korkuyorum.Tavsiyelerinize açığım.

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Öncelikle resmi mercilere bir başvur istersen Tübitak gibi yerlere mesela hem destek olurlar hemde proje senin olsada arkanda tübitak olur
Aselsan'a başvur. Ne bileyim böyle büyük güçlü çıkarları için çalışan şirketlerle görüşürüsen büyük ihtimalle hem destekçin hemde koruman olurlar diye düşünüyorum. Ama dikkat et ürettiğin veya icat ettiğin her neyse yanlış kullanıcıya başvurma!!

Suyla çalışan araba buldum diyip PO ya gitme yani? :)

Bununla birlikte her zaman hazırlıklı ol!!!

Erenester

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
355
0
20
Dünya
Arkadaşlar vatanıma ve milletime hayırlı bir proje üzerinde çalışıyorum.Bu projeyi hiç kimseye duyurmadım,ancak duyurduktan sonra başıma bir şeyin gelmesinden korkuyorum.Malum öldürülen mühendislerden dolayı bu korkum var.Ve korkumu yenemiyorum.Hem vatanıma hizmet edeceğimden dolayı aşırı sevinçliyim hemde vatanımızın bölünmez bütünlüğüne kastetmeye çalışanlardan dolayı bu projemi bitirememekten korkuyorum.Ölmekten değil yanlış anlamayın.Projemin vatanımıza değilde farklı yerlerde suistimal edilmesinden korkuyorum.Tavsiyelerinize açığım.

Devletten koruma talep et biz site hacklerken korkuyomuyuz :/

6 Ocak 2016
160
0
Öncelikle resmi mercilere bir başvur istersen Tübitak gibi yerlere mesela hem destek olurlar hemde proje senin olsada arkanda tübitak olur
Aselsan'a başvur. Ne bileyim böyle büyük güçlü çıkarları için çalışan şirketlerle görüşürüsen büyük ihtimalle hem destekçin hemde koruman olurlar diye düşünüyorum. Ama dikkat et ürettiğin veya icat ettiğin her neyse yanlış kullanıcıya başvurma!!

Suyla çalışan araba buldum diyip PO ya gitme yani? :)

Bununla birlikte her zaman hazırlıklı ol!!!

Hocam tübitak kurumuna hiç güvenim yok, daha geçen hafta atık malzemelerden çimento üreten bir arkadaşı reddettiler.Arkadaş harvard üniversitesinde konferans verecek [haziran ayında]

Son düzenleme:

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,615
783

kendini belli etmeden bir sekilde piyasaya sür gizemli kişi olarak takıl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.