Korsan multiplayer CS:GO Oynama

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
cs-go-background-34236-35005-hd-wallpapers.jpg

CS:GO korsan olarak nasıl multiplayer oynayabileceğinizi göstereceğim bildiğiniz üzere orjinal sürümü dışında cs:go yu multiplayer oynamak mümkün değil başlıyalım .

Not : Korsan serverde oynayacaksınız , Azda olsa Türk var , her hangi bir sıkıntı çıkarmaz

Steamdan 24 tl ye oyunun orjinalini alabilirsiniz .

Steam

İlk önce vereceğim torrent dosyasını indirin ardından oyunu kurun oyunu kurduktan sonra update yapmayı unutmayın .

Buradan indireceksiniz .

oyunu kurdukdan sonra bu işlemleri yapın .

Verdiğim torrent dosyasında trackerler güncel olmayabilir günceli ile değiştirip indirebilirsiniz anlaşılmayan bi durum yoktur sanırım .

Tarafımca denenmiştir çok rahat bi şekilde çalışıyor anlatım tamamen bana aittir .​

Moderatör tarafında düzenlendi:

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
tmm da avatara bastım bir kısım çıkıt bişe yapamadım anlamadım sonra şu çubakların yanındakine bastım doldu hata verdi sonra onun yanındakine bastım oyun açıldı ama sadece ekran siyah oldu hiçbirşey anlamadım

Ne hatası verdi ? Ben bu ayarlarla sıkıntısız oyuna girdim .

nkzveedy

Yeni üye
7 Şub 2015
6
0
Dostum indirdim kurdum ilk oyun açıldı ama servera giremedim.sonra bir acıp kapatayım dedim oyunu kapattım tekrar acıyım derken bu hatayı alıyorum ?
//Error
Unable to execute command csgo.exe -steam -novid -console -silent /help (193)

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Steam açıksa kapatın bilemiyorum hatanın çözümünü hala çalışıyormu onuda bilmiyorum konuyu açtıktan sonra korsan olarak oynamadım ayrıca şuan csgo %50 indirimde .

SrrHackTeam

Uzman üye
23 Nis 2015
1,203
2
404
adamlar o kadar emek veriyor %50 indirim var 12 lira vermek o kadar zor değilki emeğe saygı duyalım arkadaşlar lütfen

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Oyuna verdiğiniz ücreti oyundan çıkarıyorsunuz zaten gayet güzel indirime çoğu zaman giriyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.