Korsana Hayır! (mı acaba?)

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
Değerli kardeşlerim, abilerim. Korsana hayır diyorlar çok para istiyorlar. Sizin görüşlerinizi almak isterim...

Örnek bir programım;
g3vk6.jpg

g3wft.png

Benim görüşüm, abartıya kaçmamış Türk yapımcılarımıza destek olabiliriz.(hiç olmazsa)

Son düzenleme:

CloundSand

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
869
0
Şimdi burada fiyatları göstermişsin tam olarak konuyu anlayamadım açıklayabilir misin?

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
Şimdi burada fiyatları göstermişsin tam olarak konuyu anlayamadım açıklayabilir misin?

Program ve oyunların çok pahalı olmasına tepki yapıyoruz kardeşim. Özellikle hem çok para istiyen hemde korsana hayır diye bağıran oyun firmalarına çok tepkiliyiz :)

Doğru Kardeşim Hiç Bi Orjinal Bişey Almadım Ne Program Nede Bi Oyun Hepsi Korsan Yada İndirdim :D

Aynen bende almadım :) Bir ara sevdiğim grubun albümünü almayı düşündüm sadece, sonra dedim youtubeden indir mp3'e çevir bu kadar basit :D

Orlion

Uzman üye
18 Ocak 2012
1,755
0
YokGibiBişey
Bundan 5 sene sonra artık korsancılık kalmayacak bunada garanti verebilirim artık sahde kullanılan bilgisayar yakalarlarsa yüklü mikdarda ceza veriliyor şuan iş adamları içerisinde yürürlüğe girdi babamın ortaklarından biri 50.000 tl ceza aldı sırf 3dsmax i sahte kullandı diye aynı zamanda korsancılı kul hakkı ben şahsen korsan kullanmam kullananlarıda ikaz ederim evimdeki filmlere çok rahat 500 tl vermişimdir.

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
Bundan 5 sene sonra artık korsancılık kalmayacak bunada garanti verebilirim artık sahde kullanılan bilgisayar yakalarlarsa yüklü mikdarda ceza veriliyor şuan iş adamları içerisinde yürürlüğe girdi babamın ortaklarından biri 50.000 tl ceza aldı sırf 3dsmax i sahte kullandı diye aynı zamanda korsancılı kul hakkı ben şahsen korsan kullanmam kullananlarıda ikaz ederim evimdeki filmlere çok rahat 500 tl vermişimdir.

bundan 5 sene sonra ne olacağını bilemeyiz kardeşim ama haklısın korsancılık benim de hoşuma gitmiyor, mesela şu örnekteki program daha makul bir fiyat olsa (tabiki makuldan kastım en fazla 20$) düşünmem alırım. ama bir kaç video editlemek için 600$ verilir mi yazık be :( abartı değilmi sence de?

Mesela android mağazasına git en kral oyun en fazla 7$ işte yok yılbaşı indirimi yok cadılar bayramı bilmem ne bayramı indirimi hep oluyor zaten buna rağmen bile insanlara pahalı geliyor belki de bizim halkımızda böyledir bu :RpS_unsure:

SeRiaLcoPs

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
409
0
Ankara
Tabiki korsana hayır.Parasının pahalı olmasına gelince o programın içinde emek var emek ve sonra bı adam gelsın onu kopyalasın bedava iyi adamların emeği boşa gidiyr

nazeliva

Üye
2 Kas 2012
220
0
İstanbul
Abicim korsan hayat forever korsanlık forever bedavalık..Sadece windows işletim sistemlerinde kopya serial girerseniz , windows güncelleme yapamıyor bu yüzden biraz sorunca.

OguzKüLcü

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
470
0
Çorum
Abartmayalımda,Ama çok pahalı.

Örneğin benim internetten aldığım bi oyun 30 € Türkiyeye paketi getirilmesi 180 tl oluyor...

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
Tabiki korsana hayır.Parasının pahalı olmasına gelince o programın içinde emek var emek ve sonra bı adam gelsın onu kopyalasın bedava iyi adamların emeği boşa gidiyr

Kardeşim yangına körükle gidiyorsun emek var diye bi programa 30milyar verilirmi? Ben o parayı verdikten sonra o programın telif haklarını almak isterim :D

Abicim korsan hayat forever korsanlık forever bedavalık..Sadece windows işletim sistemlerinde kopya serial girerseniz , windows güncelleme yapamıyor bu yüzden biraz sorunca.

Korsan uygulamalardan pek güncelleme alan yok zaten :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.