Koruma bilgileri alınıyor

ozanbayram05

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
363
0
QLyl4g.png
arkadaşlar sorun bu bunlar hiçbir şekilde düzeltemedim

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Komut satırını yönetici olarak başlatın ve aşağıdaki komutları sırasıyla girin.

Kod:
net stop WinDefend
ENTER

Kod:
net start WinDefend
ENTER

Kod:
netsh advfirewall reset
ENTER

Eğer sorun çözülmezse aşağıdakini de girin.

Kod:
sfc /scannow
ENTER

ozanbayram05

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
363
0
bilmiyorum ne zaan oldugunu oyun hilesi yapıcakıtm devre dışı bırakıyım dedim bırakılmıyo

sorun gine çözülmedi kodların hepsini denedim birinde erişim engellendi diyor birinde zaten başlatılmış diyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozanbayram05

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
363
0
kardeşim 1. linki denedim olmadı 2. linkle benim ne alakam var ?

o kodları yazıyorum deniyorum erişim engellendi felan diyo

bilen yokmu ya ben napıcam bu pc ye

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozanbayram05

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
363
0
şuanda pubg hilesi nidiircektim onun yüzünden indiremiyorum işte siliyor direkmen kapatmam için oralara girmem gerkiyor ama koruma bilgileri aranıyor yani devre dışı bırkaılmıyo yutubda izlemedim video kalmadı

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Yöntem 1: Öncelikle Windows'unuzun güncel olduğundan emin olunuz. Windows 10’u güncelleştirme

Yöntem 2: Bilgisayarınızda başka bir virüsten koruma programı kuruluysa veya önceden yüklenmişse, üçüncü taraf antivirüs ve casus yazılım önleme programlarını kaldırmak için uygun kaldırma aracını kullanmalısınız. Kaldırma araçlarını veya nasıl kaldırmanız gerektiğini virüs programının web sayfasından bulabilirsiniz.

Yöntem 3: Defender çevrimdışı ile tarama gerçekleştiriniz.

Windows Defender Çevrimdışı ile bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olma

Yöntem 4: Sistem dosyalarındaki bir hasara karşı sistem dosya denetleyicisini kullanınız.

Windows 10’da Sistem Dosyası Denetleyicisi’ni Kullanma

Yöntem 5: Servisin başlatıldığından emin olunuz.

Başlat düğmesi > arama kutusuna services yazınız.> ENTER tuşuna basın > Windows Defender 'ı bulmak için kaydırın.
Başlangıç türünün Otomatik olarak ayarlandığından emin olunuz.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Komut satırını yönetici olarak başlatın ve aşağıdaki komutları sırasıyla girin.

Kod:
net stop WinDefend
ENTER

Kod:
net start WinDefend
ENTER

Kod:
netsh advfirewall reset
ENTER

Eğer sorun çözülmezse aşağıdakini de girin.

Kod:
sfc /scannow

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.