Korunmak ?

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
Beyler korunma mantıgını anlayamadım hack yaparken nasıl korunulur mesela bir Siteyi Hackleyecegim bunun bir yasal sorumlulugu var bu sorumluklukdan nasıl kurtulurum

örnek 2. Ratımdaki adamın keylogger özelligini kullanıp facesine el koydum nasıl koruna bilirim beni bulamamaları için ?

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
rat kullan yani birisine rat at onda işini gör nasıl dersen şifresini kendi pcde bul o kalktımı pcden 2 dkde gir koy çık yada türk sitelerinden uzak dur ytr :D

öncelikle merhaba rattan başka çok çözüm yolu var bunlarıda ögrenmeye çalışıcam inş.

Hack yaptıkdan sonra diye birşey yok aslında hack yapmadan önce önlemini alıcaksın.

Sizsiz1

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,025
0
Win32
sen benim dediğimi anlamadın bu 1 2.si ise türk sitelerine bulaştığında ztn kolay kolay kulturamazsın 3 ise hard disk filan bunları yedekle eğer sorun olursa çıkar öbürünü tak

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Bunun garantisi yok sen türk sitelerini hackleme yabancı sitelere index at ama admin şifresini değiştirme yabancı siteleri hacklersen adam türkiyeye gelip seni şikayet etmesi uzun sürer o zamana kadar tüğersin büyük siteleri hackleme.

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
Eğer büyük bir saldırı yapacaksan eline bir laptop al kardeşim küçük notebook hatta 100 liralık dandik tablette olur , üniversite gibi halka açık büyük alanları gez bedava kablosuz internet bulduğun yere çök orada saldırıyı gerçekleştir ;)

sonra notebook mu tabletmi neyse at kır parçala kameralara fazla poz verme ve internet derdin kalmıyo adamlar direkt o adresdekileri sorgulayacak bu kadar basit :)

PoYRaZ001

Uzman üye
7 Tem 2012
1,260
0
ERZURUM
Kardeşim Herkesin Kendine Göre Bir Favorisi Var Konu Açak İstersem Adam Farkındaysan Türk Sitelerine Saldırmıyor Ama Yabancı Ülkelere Felan Saldırıyor Çöken Site Kendi Bölgesindeki(Mesela Bizimki T.S.K (Türk Silahlı Kuvvetleri)) Timlere İp Adresiyle Şikayet Etseler Onuda Bulurlar Bulunmayacak Diye Bi Şey Yok

redhack türk sitelerine saldırıyor kardeş yanlış biliyon

byeren100

Uzman üye
6 Tem 2012
1,626
1
İstanbul
Korunamassın bende böyle konulardan çok tırsıyorum paranoyak oldum :) ama bazjları diye yabancı olarak istediğin siteye saldır hiçbirşey olmaz diye bazıları diyo olur falan kafam karıştı :) bilemiyorum artık ne olur kesin bir cevap veren olmadı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.