kotalı adsl'yi sınırsız kullanım RESİMLİ ANLATIM

quantinyum

Katılımcı Üye
1 Eki 2007
755
2
arkadaşım burdan başkalarının hakkını yemiş olmuyormusun .senin kotan dolmuyor ama başkasını doluyor dimi hadi abone olduğun firmaya bağlansan neyse zaten fazlasıyla çıkartıyor ama başkasının ıp adresine bağlanmak yanlış biri senin internetine bağlansa olurmu kat kat para öde
aynenn katılıyorum bide yakalanırsan hapis yatarsın

Black21

Üye
13 Eyl 2008
76
0
abi bu kder uğraşcağıma net cafeden giderim indiririm çekerim flash'a eve gelir kullanıırım.yine de saol

cashif

Yeni üye
10 Ocak 2008
47
0
Bu eskidi artık şimdi başkasının şifresini başka bi hat üzerinden kullanamassın boşuna uğraşıp zaman harcamayın gereksiz !!!

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
başkasının modemine tecavüz etcene ver 50 tl yi kafana göre kullan bence böle şeyler yüz kızartıcı şeyler hırsızlıktan başka bişey degil

KaQs

Üye
24 May 2008
148
0
37
arkadaşlar hackerliğinde bir şerefi var lütfen kul hakkı yemeyelim biz kötülerin karşısında duralım

Séhém

Katılımcı Üye
kardes butun dedıklerını yaptım adamın modemıne gırdım ttnet sıfresını aldımm sımdı onun abonelıgını naıl benım pcde kullancam bu kısmıda acıklar iyi olur baskasına sordum aynı hattan gelmesı gerek dedı ne yapmalıyım bı yardımcı olabılır mısın kardes hadı eyww

brkgnl

Yeni üye
10 Kas 2008
12
0
Adana
Eğer adam kotalıysa kotası dolacak ve araştıracak bulunursa yanarsın ama sınırsız bulursan dilediğin kadar ama gene de riskli iş sonuçta bu bir açıktır ve hack e girer. yakalnırsa suçtur cezası vardır. araştırdım öle yazdım bunlar gerçek..........

_rst_

Üye
17 Ağu 2007
51
0
SeLam ArkadaşLar Sanırım TeLekom BunLarın Hepsini Düşünmüş Vede Bir ÖnLem aLmıştır Kendi Görüşüm Tabiki Yani Ne Yaparsan Yap Kota Senin BağLı oLduğun TeLefon Numarasına GeLiyor.Ben Derimki Bu ProgramLarı KuLLanacaksanız BiLe İşi Abartıpta Ay Sonunda eLinize GeLen Fatura Bayağı Bir YükLü oLursa Şaşırmayın. Konunun Hepsini Okumadan Yorum Yaptım Hatam oLabiLir Eğer Varsaki Şimdiden Özür DiLerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.