köyümden manzaralar

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
34536061.jpg
91979478.jpg

33505616.jpg

23586369.jpg

92157457.jpg

41096286.jpg

bu fotoları cekmek ıçın sabah 6 kalktım sisın altından melet ırmagı akıyo dogu karadenızle orta karadenızı birbirinden ayırıyo melet ırmagı benım çok hoşuma gitti sizlerle payleşmak istedim baska yerde bulamassınız ben çektım çünkü .....

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Melet Irmağı: Ordu ilinin ana akarsuyu olup, 161 km uzunluğundadır. Bölgenin Orta ve Doğu Karadeniz bölümleri arasında doğal bir sınır oluşturur. Yüksek kotlarda doğu-batı doğrultusunda akan Melet Irmağı, Mesudiye ilçe merkezinin de içinde yer aldığı çöküntü alanının batısında kuzeye yönelir. Bu kesimde ormanlarla kaplı dağlık alandan geçerek dar ve derin bir vadide akar ve Ordu ilinin doğusunda belirgin olmayan bir delta oluşturarak Karadeniz'e dökülür. Kar ve Yağmur sularıyla beslenen Melet Irmağı'nın yıllık ortalama debisi 29 m 3 /s 'dir. Su seviyesinin en yüksek olduğu Eylül ayında 6,89m 3 /s' ye kadar iner.

Harika bir yer, harika fotoğraflar, olağanüstü, hatta öyle ki, çarpıcı bir güzelliğe sahip. Ne mutlu böyle bir yerde olabilmenize ..

Değerli paylaşımınız için çok teşekkürler SCZNLR

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
bende teşekkür ederım gercekten cok guzel bir ülkede yaşıyoruz...

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
saolun bole fotolar yakaladımmı kacırmıyorum ama genelde hep telefonumun sarjı bıtıyo :D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.