Kredi Danışmanınız THT'ye Geldi! l Dönüşüm Tic. Ltd. Şti.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,922
481
85
u bilmiyorum maalesef
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri, ben 'GonzaLes çoğu herkesin bildiği gibi kredi danışmanlığı alanında bir Limited Şirketimiz mevcut. Biz Dönüşüm Kredi olarak buradayız, size dönüşüm kredi danışmanlığında ihtiyaç,konut,araç kredileri gibi konularda yardımcı olmak için uzmanlığımızı sunuyoruz. Güvenilirlik ve profesyonellik bizim önceliğimizdir. Size mükemmel bir deneyim sunmak için buradayız ve finansal hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Sormak istediğiniz her türlü konularda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Öncelikle belirtmek isterim ki
şuan icrası bulunan kara listede olan borçlulara hizmet veremiyoruz. Dosyanızı kapadıktan sonra iletişime geçerseniz 6 ay içerisinde sizlere tekrardan kredi çıkarabiliriz.

Dm Üzerinden İletişim : ÖZEL MESAJ GÖNDER


ady6mmw.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.