Kredi Kartı almak istiyorum. Puan yetmiyor.

XQ0

Yeni üye
30 Haz 2018
41
0
Istanbul
Herkese Selamün aleyküm.

Ben bugün bi bankaya gittim. Kredi kartı almak istiyordum, fakat puan sistemi varmış, puanim yetmiyormuş. Bunu almanın bi yolu yok mu dedim. Eğer 2.000 tl hesabiniza yatirirsaniz verebiliriz, yatirdiginiz 2.000 tl bloke olur ve size 2.000 tl lik limiti olan kredi kartı veririz dediler. Daha sonra 4-5 ay sonra eğer kredi aldığınız miktarı geciktirmeden yatirirsaniz sizden alinan ( bloke olan 2.000 tl) hesabiniza geri aktarilacaktir dedi. Bu doğru mudur? Daha yatirmadim pazartesi günü gideceğim bi sorayım dedim ne olur ne olmaz, tuzak da olabilir yani.. Teşekürler

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?

Merhaba ben daha detaylı yardımcı olmaya çalışayım, bankanınızın sizinle paylaşmış olduğu bilgi doğrudur. Daha önceden kredi kartı kullanıp ödemelerinizi düzensiz yapmış olabilirsiniz. Veya henüz adınıza bir Maaş Bodrosu (Enaz 3 Ay) Bulunmamıştır. Bunlara istinaden; Adınıza ödenmiş, telefon, internet faturaları bulunmamasından dolayı bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bir başka sebete, daha önceden çektiğiniz bir kredinin ödemelerini düzensiz yapmış olabilirsiniz
Bir başka banka size çözüm sunmayacaktır bahsettiğiniz kredi notu (findeks puanı, bankalar birliğince belirlenen toplu bir puan olup tüm bankaların kime kredi verip vermemesi gerektiğini kararlaştırdığı sistemdir. Tüm bankalarda ortak kullanılır)​

Verdiğim Bilgilerimde Ufak eksiklikler olduysa affola

Son düzenleme:

H4ckers04

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
303
0
Ağrı

Merhaba ben daha detaylı yardımcı olmaya çalışayım, bankanınızın sizinle paylaşmış olduğu bilgi doğrudur. Daha önceden kredi kartı kullanıp ödemelerinizi düzensiz yapmış olabilirsiniz. Veya henüz adınıza bir Maaş Bodrosu (Enaz 3 Ay) Bulunmamıştır. Bunlara istinaden; Adınıza ödenmiş, telefon, internet faturaları bulunmamasından dolayı bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bir başka sebete, daha önceden çektiğiniz bir kredinin ödemelerini düzensiz yapmış olabilirsiniz
Bir başka banka size çözüm sunmayacaktır bahsettiğiniz kredi notu (findeks puanı, bankalar birliğince belirlenen toplu bir puan olup tüm bankaların kime kredi verip vermemesi gerektiğini kararlaştırdığı sistemdir. Tüm bankalarda ortak kullanılır)​

Verdiğim Bilgilerimde Ufak eksiklikler olduysa affola

aynen çok doğru...

.

CANSTORM

Üye
29 Eki 2018
113
0
Kayseri
Bir bankacı olaraktan kredi kartı almanı tavsiye etmem hem 2000 tl yatırdıktan sonra kredi kartı almanın ne anlamı var kullan 2000 tl ni en azından komisyon ücreti işlem ücreti bankamatik ücreti vs şeyler ödemezsin. Hadi aldın diyelim 3 ay sonra 140 tl kart ücreti kesilecek gerek yok bence ama taksitli alışveriş yapmak için alıcam dersen şöyle yapmanı öneririrm QNB Finansbank'ın şimdi taksit yapan hesap kartları var o karttan alırsın rahatca taksit yapabilirsin. Bu senin için daha iyi olacaktır ve kart ücreti işlem ücreti vs yok. Umarım anlaşılmışımdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.