Kredi kartı

7 Ağu 2015
123
4
İstanbul
Arkadaşlar Yardım Edin Birisi Babamın Kredi kartı bilgilerini eline geçirmiş ve morhipo trendyol gittigidiyordan alişveriş yapilmiş bankayı aradık itiraz ettirmek için uğraşıyoruz babam kartını sadece n11 de kullandıktan 1 ay sonra bu başımıza geldi karti iptal ettirdik yenisi çıkarılıcak bunlar kartın bilgilerini nereden öğrendiler n11den alişveriş yapmayin hala telefona 3d mesaj şifreleri geliyor türkcell bakiye yükleme v.s

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara
3D Secure harici işlemlere kartınızı kapattırmak en iyi seçimdir. Benim kartlar öyle, canım isterse burada paylaşırım kart bilgilerimi... Aynı anda telefonumu da çalmadan bir şey yapamazsınız.

Merak etmeyin, yapanı bulacaklar. Yapan gerizekalıymış belli, o Morhipo vs. hangi adrese gönderiyorsa oradan bulacaklar. Ama büyük ihtimalle paranızı geri alamazsınız.

IHwnIChiko

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
267
0
Ankara
Bilgisayarınızda log tutan virüsler olabilir ne yalan söyleyim bende bi ara yaptım rat veya log tutan diğer virüsler olabilir siz pc nize format attırın genede başka bi kart felanda kullanmayın n11 datasına gircek hali yok kimsenin yani başka ihtimal yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.