Kredi Kartına Taksitle Cep Telefonu Almak

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Selamun Aleyküm, Arkadaşlar bu General Mobile`ın Discovery 16GB Cihazını almak istiyorum fakat şuanda peşin vericek durumum yok.

Evkur vb. gibi mağzalat 700TL lik cihaza 1100TL para istiyorlar.

Kredi Kartına Taksitle Nerden Alabilirim ?

GOLD Teknoloji Mağzasında taksit yapıyorlarmış gibi birşey duydum. Kredi Kartıan taksitle hedşiye çeki alıyormuşuz o çeklede telefonu alıyoruz.

Taksit Taksit telefona değilde hediye çekine ödüyoruz bu şekilde.

Başka yolu yordamı var mı bu işin ?

mertkancelik

Uzman üye
27 Nis 2014
1,070
3
Bursa
Electro World tarzı mağzalarda olur diye düşünüyorum. Fakat bi haber duymuştum elektronik cihazlara taksik yapılmayacak gibi. Ama Bimeks,Electroworld,Teknosa gibi yerlerde bulabilirsin en kötü ihtimal gittigidiyor,sahibinden,hepsiburada,kliksa gibi sitelerden al

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
kardeşim 700 liralık bi cihaza 1100 lira vermek kerizlik gibi bişey telefonun yarı parasını veriyorsun sonuçta illa büyük alışveriş marketlerden alcan diye bi kural yok ama normal telefonculardan alabilirsin sonuçta cihaz telpa garantili 2 yıl cihaz yarı parası vermektense telefoncudan al taksitle o kadar çıkmaz fiyatı ben öyle yaptım şahsen ve gayet memnunum bi sorunum olmadı ama şu ne bu ne diye rahatlıkla sorabiliyorum

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Electro World tarzı mağzalarda olur diye düşünüyorum. Fakat bi haber duymuştum elektronik cihazlara taksik yapılmayacak gibi. Ama Bimeks,Electroworld,Teknosa gibi yerlerde bulabilirsin en kötü ihtimal gittigidiyor,sahibinden,hepsiburada,kliksa gibi sitelerden al

Konuyu açmamdaki sebeb artık zaten taksitle cep telefonu satışları bitti.
Dediğin hiç biryer direk telefona taksit yapamıyor.

Yeni yolu yormadı var biraz uğraştyırıyor.

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
kardeşim 700 liralık bi cihaza 1100 lira vermek kerizlik gibi bişey telefonun yarı parasını veriyorsun sonuçta illa büyük alışveriş marketlerden alcan diye bi kural yok ama normal telefonculardan alabilirsin sonuçta cihaz telpa garantili 2 yıl cihaz yarı parası vermektense telefoncudan al taksitle o kadar çıkmaz fiyatı ben öyle yaptım şahsen ve gayet memnunum bi sorunum olmadı ama şu ne bu ne diye rahatlıkla sorabiliyorum

GOLD, VatanComputer gibi firmaların anlaşmalı bankaları varmış, telefon fiyatı kadar kredi veriyorlarmış.

Krediyi çek peşin öde ve taksit taksit bankaya öde olayı. Bence mantıklı.

Devletimizde öyle bir kanun çıakrtıyorki, ızdırabdan başka birşewy değil. Her türlü alacak adam taksitle alır ama uğraşıyoruz işde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.