Kripto para almaya ve satmaya hangi sistem ile başlayabilirim

FaTaLS

Üye
18 Eki 2020
166
4
Merhaba
ben ilk defa biitcoin vs alcam pek bilgim yok sorularım var cevaplarsanız çok iyi olur
1) hangi sitede hemen al sat yapabilirim güvenilir btctürk pro kullanmak istiyorum ama
2)örneğin btc aldım hemen 5 dk sonra satabilirmiyim
3) bu işi öğrenmek için tavsiye ettiğiniz eğitim seti varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10
Cevap: Kripto para hakkında soru

Merhaba
ben ilk defa biitcoin vs alcam pek bilgim yok sorularım var cevaplarsanız çok iyi olur
1) hangi sitede hemen al sat yapabilirim güvenilir btctürk pro kullanmak istiyorum ama

1- Binanceden almanı öneriyorum BTC Türk'ten de alabilirsin fakat binancede diğerine göre coin sayısı oldukça fazla. Alternatif çok yani. Ayrıca Paribu,BTC Türk gibi platformlarda coin fiyatı çok yükseldiğinde uygulama/sitede kasma , donma , site çökmesi çok fazla yaşanıyor. Bu sebeple karda olduğun halde parayı alamama durumları oluyor. Binance o konuda çok iyi. Hiçbir sıkıntı çıkmadı bende.

2- İstediğin zaman satabilirsin.

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Cevap: Kripto para ile ilgili

Merhabalar şahsi tavsiyem her zaman Binance olmuştur çünkü gerek uygulama içi seçenekleri gerekse altcoin çokluğu tatmin edici seviyede
Ref link ile kayıt olduğunuzda %10 komisyon indirimi de alabilirsiniz. Aynı şekilde ref kasarak%40 diye hatırlıyorum o orana kadar komisyon indirim fırsatı sağlıyor.
İster 5dk da isterseniz de aldığınız anda satış yapıp tekrar alım yapabilirsiniz. Binance Tr üzerinden para atabilirsiniz fakat bazen gecikme felan oluyor. Beklemek istemezseniz Papara ile anında para atabiliyorsunuz.
Son olarak eğitim seti olarak kripto kurdu YouTube kanalını önerebilirim net ve giriş aşamasında detaylı anlatımı mevcut ayrıca başka bir sorunuz olursa PM ya da buradan sorarsanız yardımcı olmaya çalışırım başarılar dilerim, iyi forumlar :)

Son düzenleme:

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8

Türk kripto para borsalarını tavsiye etmiyorum, ani yükseliş ve düşüşlerde sistemleri kilitleniyor nedense? binance, coinbase gibi global borsaları önerebilirim. BTC aldıktan 5 saniye sonra bile satabilirsin 7/24 işlem yapabilirsin. Öğrenmek için kripto para telegram gruplarına katılabilirsin.

kadir2019

Katılımcı Üye
24 Şub 2019
423
1

Türk kripto para borsalarını tavsiye etmiyorum, ani yükseliş ve düşüşlerde sistemleri kilitleniyor nedense? binance, coinbase gibi global borsaları önerebilirim. BTC aldıktan 5 saniye sonra bile satabilirsin 7/24 işlem yapabilirsin. Öğrenmek için kripto para telegram gruplarına katılabilirsin.

Chiliz facuet nasıl güvenilir mi para kazanilir mı?

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47

---BTC Türk benimde kullandığım bir program güvenle kullanabilirsiniz

----aldiktan 10saniye sonra bile satabilirsiniz

-- aşağıdaki linkte bulunan eğitim setine bakabilirsiniz

https://www.udemy.com/course/sfrdan-kripto-para-ve-yatrm/?utm_source=adwords-learn&utm_medium=udemyads&utm_campaign=INTL-AW-PROS-ALL-TR-DSA-TR-TUR_._ci__._sl_TUR_._vi_ALL_._sd_All_._la_TR_._&utm_content=deal4584&utm_term=_._ag_85968478008_._ad_396575731601_._de_m_._dm__._pl__._ti_dsa-842319528217_._li_9056834_._pd__._&gclid=Cj0KCQjw38-DBhDpARIsADJ3kjkGNa2edaj9RYRak6eGbV8ZnC7oSA0-VnzzSA0r-D1QZ55U-lqupwoaAu6pEALw_wcB

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.