Kritik Dosya Hatası Hk

g11nco

Yeni üye
20 Ağu 2016
43
0
19247764_262889137527196_6964921910253244694_n.jpg

herkese selamun aleykum böyle bir sorunum var site dosyalarını aktarınken kıritik dosya hatası veriyor ne yapmalıtım yardımcı olursanızz

Moderatör tarafında düzenlendi:

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
Dosyanın yazma izinlerini kontrol edin bu sorun genellikle db aktarımında çıkar aktarmak istediğiniz kalsör veya dosyanın üzerine sağ clik özellikler bölümünden güvenlik ayarlarını değiştirin.

g11nco

Yeni üye
20 Ağu 2016
43
0
son güncel sürümü izini fln bilmiyorum yer dolamaz çünkü aşka hostinglerde açtım hepsinde aynı oldu komutanım öyle işte bana bi şekil yardım edermisin nolur 2 gündürlü araştırıyom olmuyor ya

SeMiAut0

Üye
25 Haz 2016
118
0
BUNU ANLATMAKTAN BIKTIM ARTIK SADECE SİZE DEĞİL FORMUDA SAATTE 50 KONU AÇILIYOR 10 U SORUN İLE İLGİLİ ŞİMDİ TEKRARDAN ANLATIYORUM

Hostinger ücretsiz alınan hostinglere ayrı bir alan ayırmış. Hostingerde oluşan yoğunluktan dolayı disk dolmuş destek ekibine mail atarsanız sorununuz çözülecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.