Küçük Sitelerden Alışveriş Yapmayın! Bilgileriniz Açıkta !!

Sumaf55

Yeni üye
8 Haz 2014
26
0
Merhaba arkadaşlar;

Bugün bir arkadaşım bir ürünü satmak için internet sitesi açtı.Bende deneyeyim diyerekten hacklemeye çalıştım.Karşılaştığım manzara çok utanç vericiydi. Alışveriş yapan insanların adresleri telefon numaraları önümdeydi.

http://i.hizliresim.com/rVWX0z.jpg

Diyeceğim o ki böyle küçük sitelerden alışveriş yapmayın arkadaşlar bilgileriniz böyle kolay bir şekilde paylaşılabilir.

Not:Konu yeri biliyorum yanlış taşınmasını rica ediyorum..

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Benim karşıma kredi kartı bilgileri çıktı :)
Bu arada açığı bildirmişsindir inşallah?

ozgurred

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
770
1
root
Kardeş cc ye bulaşmayın tr hele us cc flean kullanın kullancaksanızda bence hiç kullanmayın :D

Sumaf55

Yeni üye
8 Haz 2014
26
0
Affetmez isen bankada seni affetmez.
Eğer steam'den bir şey alırsanız konumunuz gözükür 2-3 kere steam farketti beni.
Ve eğer cc'nin sahibi bankaya talepte bulunursa Türk Bankaları kesinlikle kabul eder talebini.

Şu zamana kadar küçük bir miktar kullanmışımdır.Steam kullanmadım.Bir sıkıntı yaşamadım.Ha ben kullanmayı biliyordum kullanmayı bilmeyen kişiler denemesin bile çok ağır yaptırımları var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.