Küçükken doğru bildiğimiz yanlışlar :)

Ataerimz

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
507
2
Guadalajara
Evet arkadaşlar başlıkta gördünüz. Küçükken doğru bildiğiniz yanlısları yazın eğlenelim. Ben başlıyorum

Kedileri dişi köpekleri erkek sanırdım. :)

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
152
New World
Bu da benden gelsin;

"Küçükken beni leyleklerin getirdiğine inanırdım; Meğer onların bir suçu yokmuş..."

MHLS

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
277
0
Biraz once izledim!

Bulutlari kati bir madde sanar ustunde yurumenin mumkun oldugunu sanardim

Cellad1453

Yeni üye
16 Mar 2018
22
0
Bursa
Bi komşumuz vardı şımarıklık yapardım Allah affetsin anacığımı üzmüşlüğüm vardır biraz.Annem derdi ki:
Bak bu abla iğneci.Şımarıklık yaparsan sana iğne yapar deyip şımarıklığımı bastırmaya çalışırdı.O kadını her gördüğümde elimde ne varsa bırakıp odama kapanırdım.Kapımızın zili çaldığında ise kapıyı açmaya koşardım hep o kadını gördüğümde kafayı hemen geri çekip kaçardım.

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
Bi komşumuz vardı şımarıklık yapardım Allah affetsin anacığımı üzmüşlüğüm vardır biraz.Annem derdi ki:
Bak bu abla iğneci.Şımarıklık yaparsan sana iğne yapar deyip şımarıklığımı bastırmaya çalışırdı.O kadını her gördüğümde elimde ne varsa bırakıp odama kapanırdım.Kapımızın zili çaldığında ise kapıyı açmaya koşardım hep o kadını gördüğümde kafayı hemen geri çekip kaçardım.

Ne yaptın hocam
Korku böyle birşey işte

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
138
-
Ben solağım ve sol elle yemek yiyenleri (kendimide) şeytan sanardım

Ataerimz

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
507
2
Guadalajara

Bu ilginç benim buna benzer bi tane var .
Anaokuluna yazdırılacağım ilk gün öğretmenin elini ısırmıştım :D :D :D

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Yağmur Yağdığında Allah Ağlıyor Sanardım Sonra Bende Ağlardım Çocukluk İşte :)

Headron

Uzman üye
19 Mar 2017
1,213
0
Portfolio-Patricia-Piccinini-26-e1351288165636.jpeg

Şu arkadaşı gerçek sanırdım. (Yine gece gece geldi aklıma ya) BİLMEYENLER İÇİN MUMDAN YAPILMIŞTIR.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.