Küfürbaz Gizemli Rapci - Sagopa Kajmer

Sanalhaydut35½

Kıdemli Üye
28 Tem 2007
4,942
37
kArŞıyaKa
Küfürbaz Gizemli Rapci - Sagopa Kajmer Sagopa yaşlı çocuk, saçlarında kış, son beyaz yağışlarımYarışlarım varışlara, demek bu rap varoşlara, küfür=hürKültür, tenhalarda dönüşür haykırışlara, burası yerinaltıYerinaltındaki ayna kuvvetmira, gösteriverir aksiniBurada herkes sıradan vatandaş. ben bu yolda bir küheylanAvlu bahçe anıran, evliya-yı rap desen de kabulümüz rumuzYunus gördü netti, çevre sakinim çok aksileşmiş, içlerinde5 Kuruşluk hırslarıyla kavrulur durumda, kaç liraydıOnurunuzNakaratKüfürbaz gizemli rapçi, 26 arifesi yorgun bekçiTekbir aldım sözümün evvelinde, rap yaparken günaha mıGirdimVerse 2Kaç dünya güzeli öldü boşa giden orgazmlarda? üniversiteMezunu bu sago sokak ******, dipte yüzer kabile miradaRap damarda. tek yatakta üç kişi yatarız. bir "silahsızKuvvet", iki "miccheck", üç "sagopa kajmer" rap yaparkenGünaha mı girdim? bin yabani toprağında düşünen cesetlerDüş; ününe ün katıp bol arzu beklemeksei gün boşa geçerEmeklerinse boşa gelir gider, yükün çeker yeraltı buradaiOrada paranın esiri olmuş yüz binimden insanım varLisanımla dar gelir düşünce evrenin ve nisanında kışYaşarsın, aşinasın yüzüme, ders kitapta bitmez, unutma herBir teneffüs 5 dakka

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.