Kulaklık çalışıyor fakat bilgisayardan ses gelmiyor.

ThePositif1

Yeni üye
30 Eyl 2017
16
0
Benim bir kulaklığım var fakat bilgisayarımda çalışmıyor, ben format atmadan önce çalışıyordu ama attıktan sonra çalışmamaya başladı telefonlarda çalışıyor fakat benim bilgisayarımda çalışmıyor, Driveri Güncelleştirdim fakat işe yaramadı ne yapabileceğimi açıklarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,045
37
6,021
[C*]
Hocam başlata ses yazın.
Sonra denetim masası ses ayarları çıkacak tıklayın.
Orada iki tane aygıt gözükür alttakini seçip varsayılan yapın sorun çözülür.

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Sürücü ve Panel Seçimi Olabilir
1-Kasada Bulunan Ön Ve Arka Panele Takıp Deneyiniz
2-Sağ En Alt Köşede Ses Simgesi Var mı ? Üstünde Ünlem Var mı ?*
*Eğer Varsa Sonucu Düzeltmesini Deneyebilirsiniz(Sürücü Sorunu)
İyi Forumlar

ThePositif1

Yeni üye
30 Eyl 2017
16
0
Merhabalar,
Farklı bir kulaklık ile denediniz mi ? (Aynı Jack boyutuna sahip kulaklık)
Denemedim Deniyeceğim

driver yanlış yüklemiş olabilirsin yeniden başlattın mı ?
Yeniden Başlattım

Sürücü ve Panel Seçimi Olabilir
1-Kasada Bulunan Ön Ve Arka Panele Takıp Deneyiniz
2-Sağ En Alt Köşede Ses Simgesi Var mı ? Üstünde Ünlem Var mı ?*
*Eğer Varsa Sonucu Düzeltmesini Deneyebilirsiniz(Sürücü Sorunu)
İyi Forumlar

Ses simgesi var ünlem yok

Şunu fark ettimki bilgisayar kulaklığı görmüyormuş yanlış bilgi için özür dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.