KULAKLIK ses sorunu ACİL YARDIM

KLAMP

Üye
12 Ocak 2007
186
0
merhaba arkadaşlar ben bi kulaklık aldım çalışmıyor yani çalışıyorda ses sorunu var bi kulaklığa ses az bi kulaklığa fazla geliyor kulaklıkta bozukluk yok çünkü laptopta denedim gayet güzel çalışıyor ses kartında da bir sorun yok çünkü o da haporlerimi sorunsuz çalıştırıyor acil yardım

KLAMP

Üye
12 Ocak 2007
186
0
L-R Ayari ?

Sağ Sol Ayarini Kontrol Ettinmi Ses Ayarlarını Sıfırlayip Tekrar Dene Kulaklık Takılıyken Hop. Ayri Kulakliği Ayri Algiliyor Olabilir

denedim hocam hiç bi kıpırdama yok sağ sol çekiyorum ama bi tepkime yok kafasına göre nasıl çalıyosa çalıyo soldan ses yüksek sağdan hiç duyulmuycak gibi çıkıyor ama laptopa takdığım da gayet güzel hiç bi sorun olmadan çıkıyor ses ses kartımda bozuk değil haporler sorunsuz çalışıyor

yardım beyler

alemdar5234

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
577
0
İstanbul
Saat ve tarihin olduğu yerden kayıt yürütme aygıtları yazar orayı bulduysan dediğimi yapabilirsin ama yine olmuyo güncelleyincede kulaklıkta bir sorun vardır veya taktın jak ta kulaklıgıda yeni aldığına göre pcnin jak'ında sorun vardır ( kulaklıgı taktın yerde sorun vardır) geçmiş olsun. baştan güncelleyip yeniden başlatmayı deneyin isterseniz

KLAMP

Üye
12 Ocak 2007
186
0
Saat ve tarihin olduğu yerden kayıt yürütme aygıtları yazar orayı bulduysan dediğimi yapabilirsin ama yine olmuyo güncelleyincede kulaklıkta bir sorun vardır veya taktın jak ta kulaklıgıda yeni aldığına göre pcnin jak'ında sorun vardır ( kulaklıgı taktın yerde sorun vardır) geçmiş olsun. baştan güncelleyip yeniden başlatmayı deneyin isterseniz

hocam dediğim gibi kulaklık laptopta çalışıyor ama pc de ses sorunu var pc nin jack girişinde de sorun yok haporleri sorunsuz çalıştırıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.