kulaklık sorunu

WYSTL

Üye
17 Nis 2015
230
0
kulaklığımdan ses aşırı gıjırtılı geliyo ve insan sesleri nerdeyse hiç gelmiyor ses yöneticisinden kulaklıkları denedim sağ kulaklık ve sol kulalık tek başlarına çalışmıyor fakat sesi sadece sağa veya sola verince ses ikisinden aynı anda geliyor kulaklığın neyi var hala anlamadım

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Hocam Bende de Durum aynıydı sonrasın da driver booster kullandım düzeldiğini fark ettim
kullanın ve düzelmez ise hocam kulaklığı değiştirin.

WYSTL

Üye
17 Nis 2015
230
0
realtek audiodan ana ses kısmındaki ibreyi sağ veya sol kulaklığa çekince ses güzeliyor fakat ses biraz daha düşük ve oyunlarda filan işimi çok zorlaştırıyor sağ sol ayırt edemiyorum sürücüler güncel

Merhaba,
Realtek ses driverinizi güncelleyebilirisiniz.;
https://www.realtek.com/en/downloads
Eğer sürücüleriniz güncel ise;
Realtek HD Audio Manager'a giriş yaptıktan sonra Oynatma Ses Seviyesi vardır bunu kapattığınız takdirde cızırtı kesilecektir.

sürücüleri drive boosterden güncelledim az önce verdiğin siteden ne yapmam gerektiğini bulamadım az önce arkadaki jak girişini bir tık dışarı aldım ses yüksekliği düzeldi fakat hala sağ ve sol olarak ayırmıyor sesi sabit ortadan veriyor birde sürekli bir tık dışardamı olcak kaj

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.