Kulaklıktaki şarkı videoya gitmiyor?

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
Normal kamerada ya da instagramda story atarken spotifyda çalan şarkıyı almıyor kulaklıkta nasıl çözerim cihaz huawei p20 lite. Başka cihazda denesim alıyor.

Son düzenleme:

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,184
575
26
Sakarya
Kulaklığın mikrofonu var mı?
Varsa düğmeye basılı tutun o şekilde sonuç alırsınız kulaklığın mikrofonu yoksa zaten ses gitmez.
Bir de kulaklık ile telefonun aynı marka olması kimi markalar açısından büyük önem taşıyor bu sorunuzla ilgili bir çok şikayet internette bulunuyor ancak hiç birisi net bir cevap bulamamış.

Son düzenleme:

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
Story atarken ses tuşuna basarsanız gelebilir, çalan şarkı devam ediyor mu siz çekerken, yoksa duruyor mu ?
Denedim olmuyor şarkı devam ediyor.
Kulaklığın mikrofonu var mı?
Varsa düğmeye basılı tutun o şekilde sonuç alırsınız kulaklığın mikrofonu yoksa zaten ses gitmez.
Bir de kulaklık ile telefonun aynı marka olması kimi markalar açısından büyük önem taşıyor bu sorunuzla ilgili bir çok şikayet internette bulunuyor ancak hiç birisi net bir cevap bulamamış.
Kulaklığın mikrofonu var benim sesimi falan net bir şekilde alıyor ama kulaklıktaki şarkıyı almıyor. Sanırım telefonun 2 mikrofonu olmasından kaynaklı bir tane gürültü önleyici mikrofon var ondan diye düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.