Kulaklıktan ciuv sesi geliyor

herogazi

Üye
17 Nis 2015
52
0
Selam dostlar.

Benim sorunum mikrofondan gelen tıs sesi değil.
Kulaklığımı taktığımda tıs sesi geliyor ve bi uygulamadan herhangi bir ses geldiğinde ardından kulaklıktan ciuv gibi değişik bir ses çıkıyor. Önceden bu ses olmuyordu. Kulaklığımı bilgisayardan çıkarıp telefona taktığımda ciuv gibi bi ses yada tıs sesi gelmiyor. Ön usb portuna taktığımda da arkaya taktığımda da aynı ses var. kafamı ağrıtıyor :kızgın bu ses çözüm önerileriniz var mıdır ? Ayrıyeten Hoparlör taktığımdada bu ses oluyor. Hoparlörü telefona taktığımda tekrardan bu ses gidiyor. Belliki sorun ayarlarda yada kasanın içinde bi yerde ama nerde. Neden kaynaklanmış olabilir bu sorun yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler. Forumlarda aradım ama pek bişey bulamadım burası online sayısı fazla ve bilgili kişilerden oluşuyor umarım sorunumu burda halledebilirim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
masa üstünden sağ altta saatin yanında ses var oraya tıklayıp ses karıştırıcısına girip sistem sesini en alta indirip tekrar bakarmısın bi . Anladığıma göre parazit sesi gibi birşey çıkıyor dediğimi bir dene olmazsa başka çözüm yolu bulalım.

herogazi

Üye
17 Nis 2015
52
0
Yaptım ama olmadı reis.....

Anakartın kendi sunmuş olduğuda böyle deneyim olursa yazarım.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,429
49
976
Merhaba
Ses Ayarlarına Girip Mikrofon basını 0 a çekin ardından Gelişmeler Bölümüne Gelip Tüm Ses Efektlerini Engelle Deyip Bi Daha Denermisiniz.
İyi Forumlar

herogazi

Üye
17 Nis 2015
52
0
Hocam diğer Kulaklılarda da aynısını yapıyor kulaklıkta sıkıntı yok hem olsa telefonda aynısını yapar. Bişey farkettim taktığım tüm kulaklıkları kulaklık değilde hoparlör görüyor realtek.

Alone angels reis öylede yaptım olmadı. Ne değişik bişey bu ya anakartta mı sıkıntı var acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.