kullandığım hack ekipmanlarım ve serverlerimm vb

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
902
22
4 tane bilgisayar 1 tane normal iş için kullandığım 1 tanesi de oyun müzik için kullandığım 1 tanesi de film izlemek için yatağım da bekletiğim 1 tanesi de hiç program antivirüs yada başka bişey yüklemediğim sadece önemli yerde kullandığım masaüstüm var

şimdi hack için gerekli ekipmanlarımı anlatayim

1 tane uzakta sinyal engelicisi
2 tane wifi uzakta ve yakın da kullandığım evil twin attack cihazı
omg kablosu 1 tane gerekli yerlerde kullandığım ve işime de yarardığı söylenmez
1 tane duck dns usb
1 tane de WiFi Pineapple bunu da ahmet birkan da aldım 2000 tl ye

şimdi de uzak bir yerde kullandığım wifilerim var ayda sadece 200 tl verdiğim ve gerekli alan da iptal yada gecici durum da bekletiğim abonem var
aslında 2 fare ile sağ sol elimle kullandığım için cok şanslıyım :)
[url=https://www.hizliresim.com/n9gd9l3][/URL]

[url=https://www.hizliresim.com/ozw8brx][/URL]

ve şimdi de ddos yada dos attığım aboneliklere bakalım

1 tane windows için 1 tn bulut sunucum var gereklii yerlerde dosyalarım ve vidolarım sakladığım alanlarım var
1 tane linux için sever var
ip adresi değiştirmek yada portal acmak için ayda 14 tl 20 tl arası verdiğim bi portum var
3 4 tane duckdns ayarlarım var expolit ve rat için

şimdi aldığım aksasurlara bakalım
2 tane mekanik klavye ledli
4 tane fare ledli tanesi 300 200 tl arası
1 tane 10:000 mah pawer bakım var 2 sene önce almıştım 100 tl şuan fıyatı bile korkunç link aşğda
https://www.hepsiburada.com/samsung...Yfy00niphRuBvPLGEO4aArMJEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

5 tane usb bellek var bunları şu şekilde değrlendiriyorum
  1. küçük dosyalar için
  2. windos 11 yüklediğim iso dosyası için
  3. kali linux usb de kurmak için
  4. şahsi fotoğraflarım
  5. aile fotoğraflar için
gb da 64 16 arası

toplam maliyet 30 bin 500 tl

tabi ben şu sıralar da değlendirdiğim ekpmanlarımda bahsetmedim hepsi yeni de değil 2 4 sene arası bi gecmişi var

şuan da maliyet de toplasan 50 bin 60 bin tl gider rahat

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
902
22
Stabil rat önerin var mı? Ücretli ücretsiz fark etmez.
nasıl anlamadım ?

1 tane uzakta sinyal engelleyicisi
1 tane duck dns usb
bu iki ürünün linkleri var mı hocam?
var 1 dk bekle
sinyal engelici
384.72TRY 50% OFF|Anti samimi dedektör kamerası Bug mini gadgets dinleme hata sıkıştırma makinesi trafik polis kamerası jammer jammer sinyal engelleyici|Anti Candid Camera Detector| - AliExpress

duck dns usb

USB Rubber Ducky

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
902
22
benim 8 ay oldu iyi bilgisayar zaten oyun içn almadım gta 5 cok cok nadiren oynuyorum zaten pek de oyun oynicak bir insan da değilim ama hızı ramı işlemcisi güzel

duck dns usb kendin yapabilirsin
robotik kodlama ile
yapabilirdim de o makine yoktu zaten pek cok da işime yaramiyor aldım 2 3 defa kullandım o kadar

DDOS ATMAK için hangi sürücüyü daha çok kullanıyorsun Linuxmu Ve Bulut sunucu ne işe yarıyor
ddos pek kullanmiyorum acıkcası ben siber güvenlik olarak ilgileniyorum saldırı değil de duvar olarak önlüyorum o yüzden ddos benim zevkim değil ddos kendime atıyorum tercübe yaratıyorum kendime

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,609
3,342
Россия
ddos pek kullanmiyorum acıkcası ben siber güvenlik olarak ilgileniyorum saldırı değil de duvar olarak önlüyorum o yüzden ddos benim zevkim değil ddos kendime atıyorum tercübe yaratıyorum kendime
ddos u kendine atan nıda ilk defa görüyorum yahu :) şefim biz serverlara nasıl bam bam ederiz diye düşünüp cırpınıyorum yahu sanırım bundan sonra kendimide ddos atsam iyi olucak :) şefim kolaylıklar :)

Memati'

Co Admin Yardımcısı
7 Nis 2020
2,296
3,540
boyum 1.70
kilom 85
esmerim
baby face yüzüm var
vücut yapım kaslı
yakın dövüş & karşı atak
taktiksel silah kullanımına hakimim
işimiz gücümüz var

taliplerimi bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.