kullanıcı adı bio hatası daha sonra tekrar dene

egoberatx

Yeni üye
16 Nis 2020
8
0
Om0C12.jpg

dostlarım bugün bu hatayı aldım hem bio hem k. adı değiştiremedim sonra google chromeden denedim ve değiştirdim aradan 2 3 saat geçti uygulamadan denedim ve değiştirdi bir rahat oh çekip heh oldu demişken aradan 1 2 saat daha geçince taklit deneyeyim birine sabah düşsün dedim yeniden bu hatayı yedim bir çözümü vs yokmudur artık öyle 7 24 vurulamayacak mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Om0C12

dostlarım bugün bu hatayı aldım hem bio hem k. adı değiştiremedim sonra google chromeden denedim ve değiştirdim aradan 2 3 saat geçti uygulamadan denedim ve değiştirdi bir rahat oh çekip heh oldu demişken aradan 1 2 saat daha geçince taklit deneyeyim birine sabah düşsün dedim yeniden bu hatayı yedim bir çözümü vs yokmudur artık öyle 7 24 vurulamayacak mı
Merhaba, Öncelikle instagramda taklitlerin artık öyle çok da kolay olmadığını bilmeni isterim. Her geçen gün eklenen yeni facebook kuralları çoğu şeyi pek zor kılmakta örneğin profilimizde tam ad ve soyadı düzenleyemiyorduk en son taklitler de artık red yemeye başladı. Ben bunların taklite karşı instagrama getirilen yenilikler olduğunu düşünüyorum. Ama şu da var ki taklit hiç yapılamıyor değil hala yapılabilmekte. :D Yardımcı olabildiysem beğenmeyi unutmayınız. İyi forumlar..

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
GBInsta eski sürüm yukleyerek sorunu çözersiniz. Ayrica google chrome dan gecmis kisminda verilerinizi temizleye tiklayip temizledikten sonra deneyiniz.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Aynı cihazdan girilen hesaplardan bir tanesi kapatıldığı veya aşırı agresif takibe takip vs. gibi işlemler yapıldığı zaman şu an yaşadığınız durum oluşabiliyor.
Cihazınızın ID sini banlıyorlar, dolayısıyla cihaz ID nizi değiştirmenin bir yolunu bulmanız gerek.
Bunun haricinde eğer 10-14 gün bekleyebilirseniz durum kendi kendine de düzeliyor
Facebook ile bağlantı evvelden yapılı halde olsaydı hesaba girme şansınız yüksekti fakat sonradan eklemeye çalıştıysanız sıkıntı yaratır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.