Kullanıcı adı değiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaskedMenace

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
252
0
injustice
Herkese iyi forumlar

Ben özel sebeplereden ötürü adminlerime özelden söyleyebilirim(ricam siz atsanız daha iyi olur özel mesaj gitmiyor bende) kullanıcı adımı değiştirip aslı olana getirmek istiyorum yetkili birilerini bekliyorum

Teşekkürler

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Sizin Adınıza Kimsenin Atması Doğru Olmaz, Sizin Ulaşıp Söylemeniz Daha Mantıklı. Ziyaretci Mesajını Kullanmayı Deneyin Yetkili Kişi Size Dönüş Yapacaktır. :)

MaskedMenace

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
252
0
injustice
Sizin Adınıza Kimsenin Atması Doğru Olmaz, Sizin Ulaşıp Söylemeniz Daha Mantıklı. Ziyaretci Mesajını Kullanmayı Deneyin Yetkili Kişi Size Dönüş Yapacaktır. :)

Çok haklısınız saygısızlık gibi görülebilir yanlış anlaşılmak istemem ama 2 yetkiliye attığım özel mesajı posta çıkışı klasöründe göremeyince sıkıntı var sandım o yğzden yanlış anlaşıldıysam affola :)

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Çok haklısınız saygısızlık gibi görülebilir yanlış anlaşılmak istemem ama 2 yetkiliye attığım özel mesajı posta çıkışı klasöründe göremeyince sıkıntı var sandım o yğzden yanlış anlaşıldıysam affola :)

Normalde Çıkış Klasörüne Düşmüyor Atılan Mesajlar.

Kime ulaşabilirim bu konu hakkında peki yardımcı olurmusunuz ?

Se-ZeR Kullanıcı Adlı ÜDY Üyesi Yapıyordu Sanırım, Mesaj İle Sebep ve Yeni Nick'i ÖM At Eğer Uygun Görülürse Değiştirir.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Eğer ki çok gerekli, gerçekten çok önemli bir mazeretiniz yoksa nick değişimi yapılmamaktadır.
Se-ZeR ÜDY üyesi ile konuşabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.