Kullanıcının konularına bakmak istediğimde anasayfaya atıyor

PiYonist

Yeni üye
28 Haz 2016
40
0
arkadaşlar forumda bi kaç gündür yaşıyorum bu sorunu bende mi var sizdede var mı. birinin tüm konularına bakmak istediğimde tıklayınca anasayfaya atıyor ismine tıklayıp açık profil bilgilerinden erişim sağlıyorum. belkide farkına varılmadan oluşan bir sorundur

PiYonist

Yeni üye
28 Haz 2016
40
0
Görüyorum kardeşim, sorun görünmeyen konular değil. mesela şimdi senin mesajını okudum. senin 2 konun var görünüyor, merak edip tıkladım diyelim, anasayfaya atıyor. yani konularına tıklayıp göremiyorum. kullanıcı adına tıklayıp ordan detaylardan girmem gerekiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.