Çözüldü Kullanucı Admin girisini bulup sifresini nasıl cözeriz

TurkHackerS38

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
388
0
Dünya
Bi sitenin admin panel girisini buldum fakat sifresinin 4 haneli oldugunu biliyorum fakat bunu cözmek icin ne tür bisey yapabiliriz veya bulabiliriz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Merhaba değerli üyemiz,
Brute Force yöntemi ile bütün 4 haneli şifre kombinasyonlarını deneyerek panele giriş yapabilirsiniz. Brute Force nedir bilmeyenler için de açıklamayı aşağıya bırakıyorum.

Brute Force, bir parolayı ele geçirmek için yapılan bir çeşit dijital ve kriptografi saldırısıdır. Brute-Force tekniğinde elde herhangi bir bilgi bulunmuyor olmasına karşın belli şifreler denenerek doğru şifreye ulaşmaya çalışılır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.