Kumarda paramı kaptırdım

hdjfnf

Yeni üye
8 Eyl 2023
1
0
Öncelikle herkese merhaba.Kıbrısta yaşıyorum ve yaklaşık 3-4 yıldır kumarla ilgileniyorum ve kazandığım ve kaybettiğim zamanlar oldu ve bir yıl kadar önce internetten yapmaya başladım,önceleri sık kullandığım sitelerde yapıyordum sonra kullandığım sitelerimi değiştirmeye başladım ve sonrasında 1 site bana çok karlı geldi ve sadece ona geçtim 1 ay çok güzel gitti sonra tüm paramı o siteye çektim ve site önce erişimimi engelledi sonra da komple site gitti.Yaklaşık olarak 150-200bin dolar gibi bir param vardı.Geri alabilir miyim belki biliyorsunuzdur nasıl olacağını.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,760
Öncelikle herkese merhaba.Kıbrısta yaşıyorum ve yaklaşık 3-4 yıldır kumarla ilgileniyorum ve kazandığım ve kaybettiğim zamanlar oldu ve bir yıl kadar önce internetten yapmaya başladım,önceleri sık kullandığım sitelerde yapıyordum sonra kullandığım sitelerimi değiştirmeye başladım ve sonrasında 1 site bana çok karlı geldi ve sadece ona geçtim 1 ay çok güzel gitti sonra tüm paramı o siteye çektim ve site önce erişimimi engelledi sonra da komple site gitti.Yaklaşık olarak 150-200bin dolar gibi bir param vardı.Geri alabilir miyim belki biliyorsunuzdur nasıl olacağını.
200 bin dolar mı 😬
Bu tarz durumlar için gerekli devlet kurumlarına suç duyurunsun da bulunabilirsin derdim ancak senin yaptığında legal bir şey olmadığından bu seçenek ortadan kalkıyor.
Bu saatten sonra o parayı kurtarman yüksek ihtimalle mümkün olmayacaktır.

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,662
1,513
🔱
200 bin dolar mı 😬
Bu tarz durumlar için gerekli devlet kurumlarına suç duyurunsun da bulunabilirsin derdim ancak senin yaptığında legal bir şey olmadığından bu seçenek ortadan kalkıyor.
Bu saatten sonra o parayı kurtarman yüksek ihtimalle mümkün olmayacaktır.
Adam 200 diyor.
Bence illegal bile olsa yardım edersin.:)
Hemen domain tarayalım bişeyler buluruz adreslerini tel nolarını falan sonra da kumar yerine "şu bilgili şahıslar paramı ÇALDI" deriz.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,760

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,662
1,513
🔱
Para çok olunca yapılan iş legal mi oluyor Efecim 🤡
Var.
Hipnoz yöntemi.
Parayı çalarsın ve "herhangi bir hükumet :):)(herhangi)" bunu yapar ama halktan ses çıkmaz mesela.
Legal para çalmanın çok yolu var Doğukancığım gerçek hayat...
Çok konuşturma beni:D
Nasıl çaldılar diyince ne cevap verecek?
Kumarda çalmak için site açan adamlar eminim aynı serverda farklı site domainleri de açmıştır.
E-ticaret siteleri olma ihtimali de %100000...
Ordan dolandırdılar deriz.

Kıbrısda kurmar işi çok var.Otellerde ve onların sitelerinde muhtemelen domain değiştirmişlerdir.Gmail den oradn önceden mesaj geldi ise mail adreslerini kontrol edin yada telefon numaraları mailde varmıdır kontrol edin ancak öyle ulaşabilirsiniz.

Mr.Noyan

Üye
2 Eyl 2022
113
32
Kendi içinde bir yerlerde.
Siteyi eğer bulabilirsen siteye sızıp paranı kendine çekebilirsin. Siteye sızmak içinde önce SQL açığı bulman gerekiyor. Eğer Kıbrıs’ta kumar yasalsa kesinlikle bir mahkemeye başvurmalısın. Eğer yasal değilse yerinde olsam ateşe ateşle karşılık verirdim.

mecixbezsiben

Katılımcı Üye
25 Tem 2023
430
136
Heryerdeyim.)
Siteyi eğer bulabilirsen siteye sızıp paranı kendine çekebilirsin. Siteye sızmak içinde önce SQL açığı bulman gerekiyor. Eğer Kıbrıs’ta kumar yasalsa kesinlikle bir mahkemeye başvurmalısın. Eğer yasal değilse yerinde olsam ateşe ateşle karşılık verirdim.
kumar sitelerinde genellikle fazla açık bulunur evet. yani benim bildiğim kadarıyla öyle çünkü genellikle kumar sitelerini hızlıca hackleyebiliyorum. Daha resmi sitelerde açık bulamıyorum

mecixbezsiben

Katılımcı Üye
25 Tem 2023
430
136
Heryerdeyim.)
Konuya gelecek olursak siteyi hacklemek yerine bence polise gidin. eğer poliste çare bulamassa hack işini deneyin

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
200 Dolar Mi Yoksa 200Bin Dolar MI :O Bunu Devlete Yaza Bilirsiniz Suc Duyursunda Ola Bilirsiniz MasAllah Sizdede Ne Sans Varmis :D

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,402
960
Merhabalar

öncelikle geçmiş olsun diliyorum şimdi size tek tavsiyem suç duyurusu açmanızdır kıbrısı bilir misiniz bilmem ama ben bildiğim kadarı ile polisler fazla ilgilenmeyeceklerdir eğer yerliyseniz bir yüksek mevki aracı ile hareket etmeniz ama eğer kullandığınız yasa dışı siteyse onu kurtarmanın tek yolu dolandırıcıyı dolandırmaktır onuda yapmak mümkün değildir.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.