⭐⭐ Kuranda Acil Durum Numaraları \#Quiklav ⭐⭐

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Eline sağlık kardeşim.

sağolasın :)

Eline saglik dostum :)

sağolasın tertip :)

eline sağlık güzel konu

Elinize sağlık güzel bilgiler

Hocam sağolasın diyip geçme adam orda seni uyarıyo eksik yazmıssın diye , sevap yerini günaha gircen düzelt bari

dostum bana ne yapıp yapmayacağımı söylemene gerek yok ne yapmam gerektiğini biliyorum ayrıca o ayeti diyanetin sitesinden aldım öyle yazıyor bende öyle yazdım.

Eline saglık kardeşim

Ellerine sağlık kardeşim :)

Sağolasın tertip :)

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Ruh ve imka dan sonra galiba ilk siz canlandirdınız burayı :)

Güzel paylaşım ama biraz daha arttırılabilir.

sağolun hocam konu açtığımda 5 ayet vardı 9 yaptım şuanda başka ayetlerde arıyorum :)

Eline sağlık dostum :)

Güzel düşünmüşün kardeşim emeğine sağlık. Arapça olarak de yazsaydın keşke ayetleri...

aklıma geldi ama müsait değildim.

Eline sağlık yararlı :)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,117
31
-
Ellerine sağlık kardeşim gerçekten insan kendini kötü hissettiğinde açıp bakmalı. Rahatlatıyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.