Kurban Bulma

Deneme500

Üye
16 Ara 2012
53
0
Merhaba Arkadaşlar
http://www.turkhackteam.net/sosyal-muhendislik/844077-kurban-bulmak-bukadar-kolaymiydi.html

Konudan Yararlanarak bende kurban çekmek için Biraz Gelistirdim

Aynen Üsteki Konudaki gibi Metin2 Hilede Konu açtım
ama ban yememek için önce çalışan bir hile buldum

Sonra Virüssüz Dosyaları Diğer konudakii gibi virüsTotalde tarattım ardından Virüslüleride koydum upload ettim

Dosyaların Arasına İnjectör.exe diye Kurban dosyasını koydum

Sonra Yazılı anlatımada İnjectör exe ile EfsunBotu.dlli seçin bla bla bla ... yapın dedim Eğer OLmassa Error Klasöründeki Dosyalardan Deneyin Dedim Eror klasörünede Gerçek Dosyaları koydum Bunu İnjektör.exe yi Çalıştırmazsanız Program Hata Verir Olarakta yapabilirsiniz

Hem bu Yöntemde Diğer Konudakinden ban yeme oranınız Düşük Hemde Daha Çok Kurban Çekiyor

Hele birde birkaç kişi konu altına "çalışıyor Sağol" Yazdınmı Tadından Yenmiyor:trl

Fudsuz 25 Kurban Düşürdüm Şimdiye Kadar Dahada Artıyor

Diğer Konudan Fazla farkı olmasada Paylaşmak istedim
UMarım işinize Yarar

HornyYounq

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
409
0
izmir/BUCA
Hocam bende wolfteam hakkında paylaştım forumexe'de 15 dakikada 5 kişi indirmiş dosyayı hakops hocamın keyloggerı inş. çalışır veya yakalanmaz :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.