Kurban Etkileme Sanatı

khetrop

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
349
5
-
Selamlar THT ailesi bugün sizlere basit ama önemli bir kaç bilgi vermek isterim..
Karşımızdaki kurbanı etkilemenin en basit ama en işe yarar yollarını göstermek istiyorum konuyu şuan kaynak kullanmaksızın ellerimle yazmaktayım zamanında birisinde denedim ve işe yaradı sizinle paylaşmak istedim benzeri varsa affola şimdi başlayalım.

konu daha çok genç kitleye hitap etmektedir..

Hedef kişi instagramda bir kullanıcı olsun genelde genç kitle takma isimler kullanırken orta yaşlı kitle kendi isimlerini tercih etmekte kurbanımızı takip ettikten sonra orada gittiği gezdiği yerlere bakalım yaklaşık 1 hafta kadar gözlemleyelim ardından bu bölüm ikiye ayrılmaktadır size uygun olan kısımdan devam ediniz..

KURBAN TANIDIKSA:
O zaman facebook üzerinden ad soyad şeklinde aratıp o profilden gerekli bilgileri alalım mesela kendisi latte paylaşmış olsun ardından instagramda bir hikayesinde farklı bir kahve olduğu zaman hikayeye yanıt vererek konuya girmek gerekir.
+bence latte daha güzel
kendisi latte içtiği için aslında bende latte severim şeklinde cevap verir o zaman konuyu uzatmak için facebook üzerinden edindiğimiz bilgileri kullanacağız var sayalım bir otelde fotoğraf atmış olsun o oteli tarif edermiş gibi
+aslında varya büyük mavi bir otelde deniz manzaralı bir odada latte yudumlamak vardı
gibisinden onunla uyumlu onun yaşamış olduğu şeyleri güzelmiş çok istiyormuş gibi anlatın attığı storylerdeki şarkı sanatçısının başka şarkısını önerin ve onunla yakınlaşın güvenini kazandıktan sonra uzun konuşma başlatın insanlar konuştukça istemsiz arzularını söyler saklayamaz. Aceleci olmayın aranızı iyi tutun ve zamanlamayı iyi hesaplayın ardından hedefinizi gerçekleştirin.
(facebook üzerinden arkadaşımın numarasını bulmuştum sağlam bir stalk size fayda sağlayacaktır)

KURBAN YABANCIYSA:
Bu sefer kurbanı takip ettikten sonra storye attığı etiketlediği kişileri takip edin onun çevresine hakim olun isterseniz en yakın arkadaşıyla muhabbet kurun onunla yakınlaşırsanız kurbanınız hakkında bilgi almanız kolaylaşır en yakın arkadaşı ile kavga edip kurbanınızdan yardım isteyin o sıra onun telefon numarası vb bilgilerine ulaşabilirsiniz niyetiniz farklı gözükeceği için verecektir.. etiketlendiği gönderiler kısmından kişileri takip etmeyi yorumlara bakmayı unutmayın onun kişiliğine bürünün uyumlu olun ki sizi uyumlu biri olarak görüp açılabilsin.

daha fazla olasılık verebilirim ama konunun çok dağılmasını istemem senaryoya ihtiyaç duyanlara yardım etmekten memnuniyet duyarım..

sonuç olarak gerekenler yapıldı ve kurban ile yakınsınız günlük konuşmalara sahipsiniz bir gece uzun konuşun hobilerinizden bahsedin siz zaten onu araştırmış olduğunuz için hobileri benzer şeyler söyleyebilirsiniz..

forumda bulunan keylogger vb şeylerden birini yedirmek istiyorsanız ilk önce normal playstoreden ortak bir oyun bulun onu oynayın sonra bu oyunu ona link olarak atın öyle indirsin ardından o oyunun hilesi çıktı gel kapışalım vb şekilde

oynadığınız oyun size sınırlı hak versin bunu sonsuz yaptım gel gece oynarız gibisinden onu teşvik edin işi geç saatlerde yapın algıları daha zayıf olacaktır sonra ismini ve iconunu aynı şekilde yaptığınız keylogger veya ne isterseniz ona yollayın önceden de apk olarak oyun yolladığınız için pek şüphelenmeyecektir ki o saatte beyin fonksiyonlarının tamamını kullanamayacağı için işiniz kolaylaşacaktır..

illa oyun olmak zorunda değil en basitinden ona postegro uygulamasını gösterin(kendisi instagram gizli hesapları gösteren bir uygulamadır) onda sınırsız hak hilesi bulduğunuzu vb.. şekilde onun zaaflarından faydalanın insanlar aç gözlü oldukları için hep daha fazlasını isteme eğilimine sahiptirler o yüzden bu şekilde bile yutturabilirsiniz..

facebook stalk yapılması gerekenler:
1) hakkında kısmına iyi bakmak gerek orada numarası olan insanlar tanıyorum..
2) iyi analiz yapıp fotoğraflara hakim olmak lazım
3)profildeki arkadaşlarının hesaplarını da stalklamak gerekir
4)yorumlar ve eski gönderiler bize iyi bilgi sağlar
5)ebeveynler en önemli noktadır bulabiliyorsanız onların profili işimize çok yarar
6) edinilen tüm bilgileri harmanlayıp kurbanı tuzağa çekmeye başlayabilirsiniz

konuya eklenmesi gereken veyahut eksik gördüğünüz şeyleri özelden iletebilirsiniz gerekli düzenlemeler yapılacaktır..

kullanılan resimler temsilidir!

buraya kadar okuduysanız teşekkürü eksik etmeyiniz iyi forumlar dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

D14N

Yeni üye
12 Haz 2019
33
0
Chinese
Cevap: Kurban etkileme sanatı ---> EnesEfeC

Kardeş muazzam anlatmışsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.