Kurban kasacak trojan yedirme taktiği

lanet581

Yeni üye
21 Mar 2015
50
0
Kararınızı siz söyleyin arkadaşlar şimdi benim fikrimdeki düşünce şu mesela online oyun oynuyoruz kurbana kız ağzınla konuşuyoruz File sharing and storage made simple ve şu linkte resmini atıyoruz ve linkte resmimiz gözükecek tabi kurbana sonra dicezki sana attığım son resmi atsana bana silindi benden dicez ve oda resmi indirmek zorunda kalacak fakat sorun şu bu resimle binder yapsak böyle resim görünürmü ve böyle bir resime binder yapılırmı yoksa binder yaptığımız resim mediafire daha başkamı görülür

Son düzenleme:

lanet581

Yeni üye
21 Mar 2015
50
0
Eğer bu linkteki gibi resim görülüp kurbanın dowland yapıp resimi bilgisayarından açmasıyla trojan görünüyorsa o zaman uzun ve ayrıntılı şekilde yazcağım daha denemedim çünkü bu şekilde olurmu bilmiyorum binderlar hakkında net bilgim yok

iProneooN

Uzman üye
25 Eki 2014
1,121
4
Ankara
Sana ÖM de Anlatmıştım belirli kişilere sm ile trojanı yedirebilirsin ama belirli kişi istemiyorsan oyunda hile kullan video çek youtubeye at hile videosu en yenisi çalışıyor gibisinden açıklamaya trojanı koy fazlasıyla düşecektir

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
İnternetten indirilirken, .exe olduğu bariz görünür. Daha da önemlisi dosya tamamlanmadan sen bunu resim gibi görünecek şekilde ikonunu değiştirip bile bind etsen, indirme tamamlanana kadar dosya klasik ikonsuz .exe dosyası olarak görünür. Daha daha daha da önemlisi mesela elemanda ESET varsa, daha indiriliyorken tarar, windows defender da güzel performans göstermeye başladı, o da tarar.

Bunun yerine klasikten şaşmayın. Oyun hilesi olduğunu söyleyin, daha da kolayı şimdiki durumu bilmem ama benim aktif black hat yaptığım zamanlarda bir çok oyuna - bubble witch saga, candy crush vs - zaten çok kolay hile yazılıyordu, gerçekten çalışan hileyi yazın ki o da başkalarına atsın. En azından hile gibi görünen bir şey atın. Virüs tarama gene bulur, siz "tabii virüs görünecek koçum, hile bu, hafıza adresleriyle falan oynuyor ondan" diye bir şeyler sallarsınız, eleman bile bile, taramada virüs çıktığını göre göre çalıştırır.

Edit: Hemen bir üstümde aynı şeyi yazmış arkadaş, geç görmüşüm.

lanet581

Yeni üye
21 Mar 2015
50
0
hocam ne olursa olsun exe olarakmı görülür yani benim istediğim şekilde resim olarak görünüp exe olarak inmezmi mediafiredan benim istediğim insanlar oyunda temel yapmış insan adam hile kullanmıyor mt2 sm pek işe yaramıyor hocam

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
hocam ne olursa olsun exe olarakmı görülür yani benim istediğim şekilde resim olarak görünüp exe olarak inmezmi mediafiredan benim istediğim insanlar oyunda temel yapmış insan adam hile kullanmıyor mt2 sm pek işe yaramıyor hocam

Sen karşıya bir .exe dosyası gönderiyorsun. Ne olarak gitmesini beklersin ki? Adamın bilgisayarında atıl oturan tarayıcı kodunu bozmadığın sürece exe exe'dir.

lanet581

Yeni üye
21 Mar 2015
50
0
Ahahah yine kaldık sm bi şu trojan atma taktikleri değişmedi 3 4 sene öncede böyleydi hala böyle ille rar atacan yada exe atacan en fazla mediafire :) şöyle resim atsanda adam indirsede resmi arkada görülmücek bir şekilde çalışşsa illede exemi olacak be kardeş

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Ahahah yine kaldık sm bi şu trojan atma taktikleri değişmedi 3 4 sene öncede böyleydi hala böyle ille rar atacan yada exe atacan en fazla mediafire :) şöyle resim atsanda adam indirsede resmi arkada görülmücek bir şekilde çalışşsa illede exemi olacak be kardeş

Ahahah senelerdir değişmedi oraya yürüyoruz buraya yürüyoruz.. Olmadı en fazla taşıta biniyoruz. Onun yerine şöyle aniden kanadımız çıksa da uçsak olmuyor mu be kardeş?

.....

Olmuyor. Çünkü mümkün değil.

efendi922

Üye
31 Ocak 2016
145
0
New Zealand
Her ne kadar binderlesende ".exe" uzantısı gözükür resmin uzantısı jpg png gibidir eğer blgisayar bilgisi olmayan yiyebilir en iyi kasma yönetemi oyunlarda hile diyere kyoutubeye trojanı koymak şuan aktif 278 kurban var :D

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Her ne kadar binderlesende ".exe" uzantısı gözükür resmin uzantısı jpg png gibidir eğer blgisayar bilgisi olmayan yiyebilir en iyi kasma yönetemi oyunlarda hile diyere kyoutubeye trojanı koymak şuan aktif 278 kurban var :D

Üstad azıcık ayıp oluyor tabii ama... 18+ oyun yapıp içine trojan bastığında, saatte 100'den fazla kurban geliyor... Admin 30 dakikada silerse 50-60 kurban garanti oluyor.

Goods

Üye
8 Ocak 2017
235
0
UZAY
Valla şuan 1300 user var aktifi söledim ben 278 değil toplam yani bnm 65 videom var youtubede saatte 10 15 ne gelirse :d baya bir parada kazandım onu söyledim

trojanı Yiyen kişi sizi bir şikayet etse ip Adresiniz kabak gibi ortaya çıkar ve tazminat vs uğraşırsın
başıma geldi sicilim kirlendi bu trojan kasmanın 10 da biri kadar kodlamayla uğraşsaydım sicilim temiz ve daha çok para kazanıyor olurdum

efendi922

Üye
31 Ocak 2016
145
0
New Zealand
trojanı Yiyen kişi sizi bir şikayet etse ip Adresiniz kabak gibi ortaya çıkar ve tazminat vs uğraşırsın
başıma geldi sicilim kirlendi bu trojan kasmanın 10 da biri kadar kodlamayla uğraşsaydım sicilim temiz ve daha çok para kazanıyor olurdum

2 pc var ikisindede kapatana kadar vpn açık bangladesh de gözüküyorum ayrıca gece yatarken modemi kapatıyorum şuana kadar sıkıntı çıkmadı çıkartmamda :)

Goods

Üye
8 Ocak 2017
235
0
UZAY
2 pc var ikisindede kapatana kadar vpn açık bangladesh de gözüküyorum ayrıca gece yatarken modemi kapatıyorum şuana kadar sıkıntı çıkmadı çıkartmamda :)

vpn kullanman sitelerde işe yarar senin portun ve duckdns adresin değişmez eğer değişseydi bağlantı gelmezdi en basiti herhangi bir kurbanında netstat -n yaz dene gör gerçek ipini

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.